Geniet met 2 personen van een winters dagje weg bij Winterland Hasselt!

Ben jij ook zo gek op de gezellige wintermaanden? Kom dan van 20 november 2021 t/m 9 januari 2022 gezellig naar Winterland Hasselt, de mooiste kerststad van België!

Hasselt - België (Kolonel Dusartplein, 3500).

t.w.v. € 35,80

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Winterland Hasselt, t.w.v. € 35,80.
  • Geldig van 20 november 2021 t/m 9 januari 2022.
  • Locatie: Winterland Hasselt, Kolonel Dusartplein, 3500 Hasselt.

  • Geniet van een schitterend uitzicht over Hasselt vanuit het enorme reuzenrad.
  • Naast de vele attracties en activiteiten vind je op Winterland Hasselt een grote en sfeervolle kerstmarkt.
  • Kom schaatsen op de overdekte schaatsbaan van maar liefst 1.000 m².
  • Warm jezelf op met een heerlijke Glühwein of warme chocolademelk.
  • Bezoek het huis van de Kerstman, de Grand Carrousel, Santa's Ghost Villa, de Christmas Flight of een van de vele andere attracties.

Deze tickets voor Winterland Hasselt zijn inclusief het volgende:

  • Entree voor de schaatsbaan.
  • Verhuur van de schaatsen.
  • 2 consumptie bonnen.
  • Entree voor de Grand Carrousel.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je dient je voucher te verzilveren bij de kassa in het Grand Café aan de schaatsbaan.
  • Kijk op de website van Winterland Hasselt voor de actuele informatie en de openingstijden.

Winterland Hasselt

Ben jij ook zo gek op de gezellige wintermaanden? Mis Winterland Hasselt dan niet! van 20 november 2021 t/m 9 januari 2022 wordt Hasselt weer omgetoverd tot de mooiste kerststad van België. Shop de leukste items op de sfeervolle kerstmarkt en geniet van de winterse gezelligheid op de overdekte ijsbaan, het Grand Café of in de spiegeltent. Stap als afsluiter in het reusachtige reuzenrad en geniet van het prachtige uitzicht op de Hasseltse binnenstad. Vanaf 9 december kun je ook terecht in het Huis van de Kerstman. Tot en met 30 december woont hij hier samen met zijn Elfjes en kan dagelijks worden bezocht.

Winterland Hasselt is dagelijks geopend van 10:00 uur tot 22:00 uur (het Grand Café en de Aspen Lounge zijn open tot 24:00 uur).

Speciale data

  • 24 december 2021: open tot 18:00 uur
  • 25 december 2021: open vanaf 14:00 uur
  • 31 december 2021 is er een oudejaarsparty en sluiten ze pas om 02:00 uur
  • 1 januari 2022: open vanaf 13:00 uur

Kijk voor het complete programma en meer informatie op de website van Winterland Hasselt

Hasselt ligt op ongeveer 30 minuten rijden van Maastricht. In de gezellige binnenstad van Hasselt rijden geen auto's. Als je met de auto reist, kun je het beste (betaald) parkeren bij Parking Blauwe Boulevard, afslag vanaf de Grote Ring van Hasselt. Hasselt is ook uitstekend te bereiken met het openbaar vervoer. Kijk voor informatie op de website van Visit Hasselt.

olonel Dusartplein
3500