Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

Met 4 personen naar Avifauna incl. speeltuin

Alphen aan den Rijn -. Ontdek verschillende vogels tussen het groen van de Filipijnse jungle en bekijk de sierlijke flamingo’s van heel dichtbij in het Cubaanse brakwatermoeras. Nieuw! In het voorjaar van 2016 wordt een Zuid-Amerikaans nevelwoud met de naam: Nuboso geopend. Een prachtig gebied waar je tussen verschillende soorten dwergaapjes en bijzondere vogels wandelt. Eenmaal, Andermaal, Enjoy!

20

Populaire veilingen