Ticketveiling.nl

Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 8.1 Miljoenen bezoekers gingen je voor

2 Prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle'!

€ 60
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

Een set van 2 'Strong Annabelle' Hortensia's van 45-55 cm hoog inclusief pot, ter waarde van € 59,99.

Exclusief
  • Sierpot.
Bijzonderheden
Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 product.
    • De Strong Annabelle is een sterke variant van de gewone Hortensia.

    • Produceert enorme ronde bollen van 30 cm doorsnee.

    • Kan tot wel 150 cm hoog worden.

    • Past perfect in een zomerse tuin!

    • De Strong Annabelle heeft een lange bloei van juli t/m september met prachtige crème-achtige, witte bloemen. 

    • Beperkte beschikbaarheid.

    Hydrangea Arborescens 'Strong Annabelle'
    De 'Strong Annabelle' is een sterkere variant van de normale Hortensia. Hij heeft een sterkere steel en blijft daardoor rechtop staan, ook wanneer het hard waait of regent. De plant kan ongeveer 150 cm worden en krijgt prachtige grote witte bloemen met een doorsnee van 30 cm! De Strong Annabelle heeft een lange bloeiperiode van juli tot september.

    De plant wordt geleverd met een hoogte van 45-55 cm hoog, gemeten vanaf de onderkant van de pot.

    Verzorging
    Geef de Hortensia, zeker tijdens de zomermaanden, altijd voldoende water. Je kunt het beste in 1 keer een grote hoeveelheid water geven dan af en toe een klein beetje. Je kunt de Hortensia het beste planten van maart tot half oktober, dit kan in een sierpot of in de volle grond. Zorg ervoor dat je bij het planten zo'n 75 cm ruimte tussen de planten houdt. Wil je graag een Hortensia met grote bloemen? Snoei hem dan in maart zo'n 30 cm van de grond. Hoe harder je de Strong Annabelle terugsnoeit, hoe groter de bloemen worden. 

    Lees meer
    • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
    • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
    • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
    • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen