Een prachtige set van 3 Aloë Vera kamerplanten!

€ 45
€ 0
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten
Wat is de actie?
Het is CRAZY SALE bij Ticketveiling.nl! Van donderdag 23 januari 2020 18:00 t/m donderdag 30 januari 23:59 uur betaal je géén administratiekosten op ALLE veilingen!

Goed om te weten:
  • De actie is geldig op ALLE veilingen.
  • De korting wordt automatisch verrekend bij het betalen.
  • De actie is geldig vanaf donderdag 23 januari 2020 vanaf 18:00 uur.
  • De actie is geldig tot en met donderdag 30 januari 2020 tot 23:59 uur.
  • Win én betaal uiterlijk donderdag 30 januari voor 23:59 uur om te profiteren van deze actie.
  • Het is tijdens deze actie niet mogelijk om gebruik te maken van een kortingscode.

Een set van 3 prachtige Aloë Vera planten van 25-40 cm hoog, ter waarde van € 44,95.

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.
Voor het bedrag dat jij jouw set gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 1 extra set.
    • De Aloë Vera plant is super hip en populair.

    • Je ontvangt een set van 3 Aloë Vera planten.

    • De plant gebruikt weinig water en is zeer gemakkelijk in de verzorging.

    • Aloë Vera is dé ideale plant voor mensen zónder groene vingers.

    • De sap in de plant bestaat uit helende sappen voor bijvoorbeeld eczeem of een verbrande huid.

    • Dit is één van de krachtigste luchtzuiverende planten op de wereld

    • De plant geeft een voorkeur aan een plek in halfschaduw.

    Aloë Vera planten

    De decoratieve Aloë Vera ie een prachtige plant voor in jouw woonkamer. De populaire plant zie je steeds vaker terug in woon & interieur magazines. De Aloë Vera is al eeuwenlang bekend om zijn helende sappen op medisch en cosmetisch gebied. De plant is super sterk en vrijwel immuun voor ziektes. Het leuke aan de plant is dat die super weinig water nodig heeft en zeer gemakkelijk in de verzorging is. Dé ideale plant voor mensen zónder groene vingers. Geef de plant alleen water als de grond echt droog is. Aloë Vera geeft de voorkeur aan een plek in halfschaduw. Wist je dat Aloë Vera één van de krachtigste luchtzuiverende planten op onze planeet is? Die moet je zeker in huis hebben! De planten worden geleverd met een totaalhoogte van circa 25-40 cm

    - Botanische naam: Aloë Vera
    - Nederlandse naam: Aloë Vera
    - Maximale volwassen hoogte: 100 cm
    - Leveringshoogte: 25-40 cm inclusief pot
    - Standplaats: binnen