Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 4.2 van 5.0 Miljoenen bezoekers gingen je voor

3-pack Denterest houtskool tandenbleekpoeder!

€ 30
€ 0
€ 5 administratiekosten € 5.95 verzendkosten

Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Creëer op een natuurlijke manier wittere tanden met deze set van 3 houtskool tandenbleekpoeders, ter waarde van € 29,99.

  • Er is geen tandenborstel bij inbegrepen.

Het tandenbloekpoeder is 100% natuurlijk en ook geschikt voor vegans.

Voor het bedrag dat jij jouw set gewonnen hebt, kan je exact dezelfde set bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 extra sets.
    • Tandenbleek met een verfrissende mint smaak.

    • Het poeder heeft geen fluoride.

    • Ook geschikt voor gevoelige tanden en tandvlees.

    • Bij dagelijks gebruik tot wel 3 tinten lichtere tanden.

    • 100% natuurlijk en veilig.

    • Geschikt voor veganisten.

    • Geen tandenborstel bij het tandenbleekpoeder inbegrepen.

    Denterest OptiSmile houtskool tandenbleekpoeder

    Droom jij ook van stralende witte tanden? Gebruik dan de Denterest houtskool Whitening Poeder! Deze houtskoolpoeder creëert een prachtige glimlach. Niet alleen je tanden worden witter, ook voorkomt het aanslag door koffie, thee en tabak. Het houtskoolpoeder helpt om op een natuurlijke manier je tanden te bleken. De Activated organic Charcoal trekt de onzuiverheden uit je tanden wat resulteert tot wel 3 tinten wittere tanden binnen 2 weken. Laat jouw prachtige glimlach maar zien!

    De werking

    Stap 1: Zet een vochtige tandenborstel in tandenbleekpoeder.
    Stap 2: Door het vocht wordt het poeder een pasta waar jij vervolgens twee minuten lang je tanden mee poetst. Doe dit met rondgaande bewegingen en gesloten lippen.
    Stap 3: Spuug voorzichtig de zwarte substantie uit en spoel je mond grondig.

    • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product. Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourkosten zijn voor je eigen rekening. Lees meer in de algemene voorwaarden