Stijlvolle Charm armbanden met keuze uit 3 opties

    € 80
    € 0
    € 5 administratiekosten € 4.95 verzendkosten

    Van Amstel Diamond Charm armbanden (t.w.v. € 80).

    Voor de prijs die je betaalt, kun je extra armbanden van hetzelfde model bijkopen. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Op zichzelf mooi maar ook leuk om te combineren met andere sieraden.

      • Past perfect bij elke outfit.

      • Verras je vriendin, zus of moeder met dit prachtige sieraad!

      Charm armbanden van Amstel Diamond

      Op zoek naar het perfecte cadeau? Zoek niet verder! Deze charm armbanden zijn mega hip en leuk te combineren met elke outfit. In deze veiling heb je keuze uit 3 verschillende armbanden die prachtig staan bij elke gelegenheid.  Win er 1 voor je zelf of als cadeau voor je geliefde. Voor welk model ga jij? Eenmaal, andermaal, enjoy!

      Optie 1: Armband Tapko.
      • Lengte 18,5 cm.
      • Edelmetaal verguld en precisie geslepen van Amstel kristallen.

      Optie 2: Armband Tamilya.
      • Lengte 18.5 cm.

      Optie 3: Armband  Tokala.
      • Lengte 18,5 cm.

      • Verzending buiten Nederland is helaas niet mogelijk.
      • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product. Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourskosten zijn voor je eigen rekening.