Stijlvolle Charm armbanden met keuze uit 3 opties
- Armband Tapko
- Armband Tokala
- Verzending buiten Nederland is helaas niet mogelijk.
- Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product. Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourskosten zijn voor je eigen rekening.
Charm armbanden van Amstel Diamond
Op zoek naar het perfecte cadeau? Zoek niet verder! Deze charm armbanden zijn mega hip en leuk te combineren met elke outfit. In deze veiling heb je keuze uit 3 verschillende armbanden die prachtig staan bij elke gelegenheid. Win er 1 voor je zelf of als cadeau voor je geliefde. Voor welk model ga jij? Eenmaal, andermaal, enjoy!
Optie 1: Armband Tapko.
• Lengte 18,5 cm.
• Edelmetaal verguld en precisie geslepen van Amstel kristallen.
Optie 2: Armband Tamilya.
• Lengte 18.5 cm.
Optie 3: Armband Tokala.
• Lengte 18,5 cm.