Geniet van een smakelijk ontbijt voor 2 bij Solbeach in Scheveningen!

€ 24
€ 0
€ 5 administratiekosten

Solbeach Scheveningen (Strandweg 20-21-22, 2586ZZ).

Geldig t/m 20 oktober 2019.

Je ontvangt de voucher direct na betalen per e-mail.

Ontbijt voor 2 personen bij Solbeach, ter waarde van € 24,00

  •  Inclusief: brood, hart en zoet beleg, croissant en een roerei.
  • Drankjes.
  • Let op! Het is niet mogelijk om per reservering meer dan 2 vouchers te verzilveren!
  • Combineer het ontbijt aan zee eens met één van de leuke activiteiten van strandtent Solbeach.
  • Bestellen kan tot 12:00.
Voor de prijs die je per 2-persoonsticket betaalt, kun je extra tickets voor 2 personen bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om maximaal 1 voucher bij te kopen.
    • Te combineren met een dagje strand.

    • Prachtig uitzicht op het strand en de Noordzee!

    • Solbeach heeft twee paviljoens.

    • Heerlijk ontspannen met een relaxed muziekje op de achtergrond.

      Met mooi weer op het terras en bij slecht weer binnen waar de open haard brandt.

    • Vergeet vooral je zonnebrand niet voor het geval je onverwachts toch langer blijft dan gedacht!

    • Let op: de voucher is niet geldig op 19 & 20 april 2019 (BonFire Beach fest) en tijdens alle dagen van het Vuurwerkfestival.

    Place to be!

    Solbeach bevat alles wat een strandpaviljoen moet hebben. Laat je verwelkomen door de gastvrije bediening, kies een plekje uit en geniet van een prachtig uitzicht over strand en zee. De frisse inrichting bestaat vooral uit hout, robuust staal en vrolijk gekleurde details. Je kan hier ontbijten, lunchen, dineren en natuurlijk borrelen. Maak het jezelf gemakkelijk en leun lekker achterover in één van de loungebanken terwijl je geniet van een Sol biertje met een ontspannen muziekje op de achtergrond! Eén ding is zeker, je moet hier een keer geweest zijn met je lief, vriend(innen) of met de hele familie!

    Kijk voor meer informatie op de website van Strandtent Solbeach.

    • Let op! Bestellen kan tot 12:00.