Uitgebreid 4-gangen Valentijnsdiner voor 2 bij Prentenkabinet Leiden!

Leiden (Kloksteeg 25, 2311SK).

Geldig op 15 óf 16 februari 2020 vanaf 19:00 uur.

Een romantisch Valentijnsdiner met culinaire en verrassende elementen voor 2 personen bij het Prentenkabinet, ter waarde van € 139 in Leiden.

  • 4-gangen verrassingsdiner.
  • Brood.
  • Huisgemaakte amuse.
  • Scroppino.
  • Drankjes.
Reserveren op basis van beschikbaarheid.
Geldig op 15 óf 16 februari 2020 vanaf 19:00 uur. Verdere informatie vind je op de voucher.

Voor de prijs die je voor de gewonnen voucher betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Supervoordelig, je betaalt maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 4 tickets bij te kopen.
    • Een romantisch avondje uit met jouw geliefde!

    • Amuse, brood en boter, 4 gangen liefdesmenu en een scroppino.

    • De chefkok laat je kennismaken met culinaire en verrassende gerechten.

    • Het Prentenkabinet bevind zich in een eeuwenoud pand in de oude binnenstad.

    • Een van de mooiste en meest karakteristieke restaurants van Leiden!

    • Ook met dieetwensen kan rekening worden gehouden.

    Beoordeling van TheFork.nl
    Cijfer 8,8/10.

    Cijfer: 10 - Dik L.
    14 april 2019 - ''Goede bediening en zeer klantvriendelijk, en heerlijk gegeten. Kom zeker terug.''

    Cijfer: 10 - Oscar A.
    20 april 2019 -''Top restaurant, extreem lekker eten en mooie sfeer.''

    Cijfer: 9,5 - M.J.S.
    22 september 2019 - ''Heerlijk gegeten. Professionele bediening. Mooie ambiance. Ik kan dit restaurant absoluut aanbevelen en kom er graag weer terug.''

    Kijk voor alle recensies op de website van Thefork.

    Uitgebreid 4-gangen Valentijnsdiner

    Houd jij van uitgebreid dineren met een culinaire twist? Geniet van een romantisch 4-gangen verrassingsdiner bij het Prentenkabinet in hartje Leiden. Het Prentenkabinet bevindt zich in een eeuwenoud pand met een bijzondere sfeer en een sfeervol terras. Het is dan ook één van de mooiste en meest karakteristieke restaurants van Leiden! De culinaire en prachtig opgemaakte gerechten zullen je versteld doen staan. Beleef een geweldige avond uit met je geliefde, familie of met vrienden! Hét perfecte cadeau voor Valentijnsdag!

    In de buurt

    Combineer je bezoek aan Het Prentenkabinet met een dagje shoppen in Leiden! De boetiekjes in de kleine steegjes zijn zeker een aanrader. Ook kan je genieten van de prachtige oude binnenstad van Leiden. Loop langs de grachten en zie de karakteristieke oude grachtenpanden.

    Het Prentenkabinet is het beste bereikbaar met het openbaar vervoer. Neem bijvoorbeeld vanaf Leiden Centraal bus 400 richting Zoetermeer en stap uit bij de Breestraat. Vanaf hier is het ongeveer 3 minuten lopen naar Het Prentenkabinet. Check voor de zekerheid altijd even voor je vertrekt de reisinformatie op 9292.nl of op de 9292 app.

    Kijk voor meer informatie op de website van Het Prentenkabinet.
    • Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem het mee.
    • Voor dit arrangement dien je te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher. Alleen geldig op 15 of 16 februari vanaf 19:00 uur.
    • Kijk op de website van het Prentenkabinet voor de actuele informatie.