Geniet van een bewogen lunch bij het Prentenkabinet!
- 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
- Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
- De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
- Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem het mee.
- Voor dit arrangement dien je te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
- Kijk op de website van het Prentenkabinet voor de actuele informatie en de openingstijden.
Ontvangst om 12:30 uur. Lunch tot ca. 14:00 uur. Wandeling vanaf 14:00 uur.
LET OP: Niet geldig met feestdagen.
Dieetwensen zijn geen probleem en kunnen bij de reservering worden doorgegeven.
Luxe lunch en heerlijke wandeling
Een middagje heerlijk luxe lunchen. Dat wil iedereen wel! Bij het Prentenkabinet in Leiden kan je genieten van een heerlijk luxe lunch met vervolgens een wandeling door alle prachtige hofjes van het schitterende Leiden. Een geweldig ontspannen dagje vol met luxe en vermaak!
Het Prentenkabinet
In de prachtige en oude Pieterswijk te Leiden vind je restaurant het Prentenkabinet. Met een heerlijk terras, kan je optimaal genieten van de zon tijdens het eten. Dankzij het eeuwenoude pand en de geweldige ambiance, kan het Prentenkabinet zich een van de mooiste restaurants van Leiden noemen. Laat je verwennen door de koks die op een culinair hoog niveau koken. Zij laten zich inspireren door de Frans/Internationale keuken en streekproducten. Op verzoek kunnen zij zonder problemen gluten en lactose vrij eten serveren.
In de Buurt
Combineer je bezoek aan het Prentenkabinet met een dagje shoppen in Leiden! Leiden is een schitterende stad waar je ogen te kort komt! Zie de karakteristieke oude gebouwen en geniet van de mooie parkjes die de stad te bieden heeft.
Het Prentenkabinet is het beste bereikbaar met het openbaar vervoer. Pak bijvoorbeeld vanaf Leiden Centraal bus 400 richting Zoetermeer en stap uit bij de Breestraat. Vanaf hier is het ongeveer 3 minuten lopen naar Het Prentenkabinet. Check voor de zekerheid altijd even voor je vertrekt de reisinformatie op de site van 9292.