Geniet van een bewogen lunch bij het Prentenkabinet!

    € 80
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Leiden (Kloksteeg 25, 2311SK).

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    Een bewogen lunch voor 2 personen bij het Prentenkabinet, ter waarde van € 79,50.

    • Huisgemaakte amuse.
    • Veloute van het seizoen.
    • Steak tartare Prentenkabinet.
    • Koffie/thee met zoete hapjes.
    • Broodplankje.
    • Stadshofjes wandeling door Leiden.
    •  Hofjes boekje met 2 kortingsbonnen van € 25 per stuk.
    *Dit is een voorbeeldmenu, gerechten kunnen wisselen
    • Drankjes.
    Geldig op donderdag t/m zondag.
    Ontvangst om 12:30 uur. Lunch tot ca. 14:00 uur. Wandeling vanaf 14:00 uur.
    LET OP: Niet geldig met feestdagen.
    Dieetwensen zijn geen probleem en kunnen bij de reservering worden doorgegeven.
    Voor de prijs die je per voucher betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Gelegen in de prachtige oude Pieterswijk.

      • Met aan de achterkant een heerlijk zonnig Park-terras.

      • Geniet van de bijzondere sfeer in het karakteristieke en eeuwenoude pand!

      • Proef hoe de koks zich hebben laten inspireren door de Frans/Internationale keuken.

      • Na de lunch maak je een wandeling door alle Hofjes in het schitterende Leiden!

      Beoordeling Iens
      Cijfer: 9

      Loek S.
      6 september 2018 ''Een verrassend menu met heerlijke gerechten. Op dieetwensen wordt flexibel ingespeeld met kwalitatief goede vervangende gerechten. We komen vaker en het is steeds weer goed.''

      Anneke M.
      3 september 2018 ''Mooi en stijlvol ingericht en gedekt. Veel aandacht van het personeel op een prettige, niet opdringerige manier. Er werd goed meegedacht over de mogelijkheden voor een gast met een allergie. Zeer smaakvolle en leuk opgediende gerechten. Wij hebben echt genoten.''

      J.M. K.

      18 augustus 2018 "Bij binnenkomst warm welkom geheten. Het 5 gangen menu genomen met bijpassend wijn arrangement. Amuse was al lekker, maar alle gangen waren ronduit heerlijk. Attente en vriendelijke bediening. Een avondje genieten."

      Luxe lunch en heerlijke wandeling

      Een middagje heerlijk luxe lunchen. Dat wil iedereen wel! Bij het Prentenkabinet in Leiden kan je genieten van een heerlijk luxe lunch met vervolgens een wandeling door alle prachtige hofjes van het schitterende Leiden. Een geweldig ontspannen dagje vol met luxe en vermaak!

      Het Prentenkabinet

      In de prachtige en oude Pieterswijk te Leiden vind je restaurant het Prentenkabinet. Met een heerlijk terras, kan je optimaal genieten van de zon tijdens het eten. Dankzij het eeuwenoude pand en de geweldige ambiance, kan het Prentenkabinet zich een van de mooiste restaurants van Leiden noemen. Laat je verwennen door de koks die op een culinair hoog niveau koken. Zij laten zich inspireren door de Frans/Internationale keuken en streekproducten. Op verzoek kunnen zij zonder problemen gluten en lactose vrij eten serveren.

      In de Buurt

      Combineer je bezoek aan het Prentenkabinet met een dagje shoppen in Leiden! Leiden is een schitterende stad waar je ogen te kort komt! Zie de karakteristieke oude gebouwen en geniet van de mooie parkjes die de stad te bieden heeft.

      Het Prentenkabinet is het beste bereikbaar met het openbaar vervoer. Pak bijvoorbeeld vanaf Leiden Centraal bus 400 richting Zoetermeer en stap uit bij de Breestraat. Vanaf hier is het ongeveer 3 minuten lopen naar Het Prentenkabinet. Check voor de zekerheid altijd even voor je vertrekt de reisinformatie op de site van 9292.

      • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
      • Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem het mee.
      • Voor dit arrangement dien je te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
      • Kijk op de website van het Prentenkabinet voor de actuele informatie en de openingstijden.