2 tickets voor de Euromast met koffie/thee en gebak!

€ 34
€ 0
€ 5 administratiekosten
Het is Super Sunday: vandaag betaal je geen admin.kosten op alle veilingen. Win en betaal uiterlijk zondag 20 oktober voor 23:59 uur je veiling om te profiteren van de actie. Het is op actiedagen als deze niet mogelijk om een kortingscode te gebruiken. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Rotterdam (Parkhaven 20, 3016GM).

3 maanden geldig na het winnen van de veiling en buiten de zomervakantie van 6 juli t/m 1 september.

Entree tot de Euromast met koffie/thee en gebak in restaurant Deli (begane grond) voor 2 personen, ter waarde van € 34,40.

  • 2 tickets voor de Euromast.
  • Gebak, koffie of thee.
Niet geldig tijdens de zomervakantie (6 juli t/m 1 september), feestdagen en dagen met speciale invulling zoals bijvoorbeeld Valentijnsdag en Moederdag.
    • De Euromast is het icoon van Rotterdam!

    • Ga met de Euroscoop naar 185 meter hoogte en bewonder het prachtige uitzicht over de stad en omgeving.

    • Geniet van een heerlijk kop koffie/thee met gebak in het gezellige restaurant Deli (op de begane grond).

    • Leuk om te combineren met een dagje winkelen in Rotterdam.

    • Niet geldig tijdens de zomervakantie (6 juli t/m 1 september), feestdagen en dagen met speciale invulling zoals bijvoorbeeld Valentijnsdag en Moederdag.

    ''Geweldig uitzicht!!!'' - dennisgabrielm
    14 januari 2019 - ''Geweldig uitzicht over de stad en omgeving. Het personeel was heel vriendelijk. Ik moest eerst mijn eigen hoogtevrees zien te overwinnen om dan samen met de kinderen volop te kunnen genieten... zeker een aanrader...''

    ''Prachtig uitzicht'' - BlauweKaes
    7 januari 2019 - ''Alles wat je er van mag verwachten. Uitstekend bereikbaar. Vlotte service fantastisch uitzicht. Leuke ervaring.''

    ''Prachtig uitzicht over wereldstad'' - Jan H
    21 november 2018 - ''De Euromast is een bijna 60 jaar oude attractie die evenwel nog steeds biedt waarvoor het is gebouwd: een prachtig uitzicht over een wereldstad met een wereldhaven. Het restaurant op 100 meter is ook een bezoekje waard: mooi gerenoveerd en met een goede kwaliteit van eten en drinken.''

    Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

    Daredevils

    Als abseilen op jouw bucketlist staat dan ben je hier aan het juiste adres. Terwijl je jezelf laat zakken kan je genieten van een onvergetelijk uitzicht over de wereldstad Rotterdam. Neem je hele familie mee of nodig een vriend of vriendin uit om samen deze unieke beleving mee te maken.

    Combineren

    De Euromast ligt in de havenstad Rotterdam. Naast deze attractie is er nog van alles te doen in en rondom Rotterdam. Zo kan je vooraf een bezoek brengen aan Blijdorp. Dit is één van de mooiste dierentuinen van Europa. Verder kan je een kijkje nemen in de beroemde Markthal. Het design is prachtig en in deze foodwalhalla vind je 96 spectaculaire versunits met dagverse producten. Kortom genoeg te doen tijdens een dagje uit.

    Vervoer

    Een makkelijke manier om naar de Euromast te reizen is het openbaar vervoer. Pak de trein naar Rotterdam Centraal of Station Blaak. Vanaf hier stap je over op de tram, metro of watertaxi. Ook met de auto is de Euromast gemakkelijk te bereiken. Er is voldoende parkeergelegenheid waar je gebruik van kan maken tegen betaling.

    Kijk voor meer informatie op de website van de Euromast.
    • Het is niet mogelijk om van tevoren te reserveren.
    • Kijk op de website van Euromast voor de actuele informatie en de openingstijden.