Ga met 2 personen op ontdekking in Museum Het Grachtenhuis!

€ 30
€ 0
€ 5 administratiekosten

Amsterdam (Herengracht 386, 1016 CJ).

1 jaar geldig na het winnen van de veiling.

Ontdek met 2 personen alles over Amsterdam in Museum Het Grachtenhuis, ter waarde van € 30.

  • Audiotour.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kan je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 8 tickets bij te kopen.
    • Ontdek 400 jaar geschiedenis van onze hoofdstad Amsterdam.

    • Inclusief audiotour! Beschikbaar in de volgende talen: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Chinees (Mandarijn) en Japans.

    • Alle informatie wordt op een interactieve en multimediale manier gepresenteerd.

    • Gevestigd in een prachtig monumentaal pand aan de Herengracht.

    • Perfect te combineren met een gezellig dagje Amsterdam.

    • Het museum is rolstoeltoegankelijk.

    • Het ideale dagje weg voor het hele gezin!

    Museum Het Grachtenhuis

    De Amsterdamse grachten maken de stad. Hier wordt al eeuwen geld verdiend, kunst gemaakt, feest gevierd, het leven geleefd. Het is dit verhaal dat in Het Grachtenhuis op avontuurlijke wijze wordt verteld. Het museum huist in een monumentaal pand aan de Herengracht, waar je in een wervelende tour door 400 jaar geschiedenis reist. Een ontdekkingstocht door de Amsterdamse grachten begint in Het Grachtenhuis.

    Kijk voor meer informatie op de website van Museum Het Grachtenhuis.

    Je kunt Museum Het Grachtenhuis gemakkelijk bereiken met het openbaar vervoer. Je kunt tram 2, 11 en 12 nemen naar halte Koningsplein of metro 52 nemen naar halte Rokin. Stippel je volledige route uit op de website van 9292

    • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
    • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.