2 tickets voor SEA LIFE Scheveningen!

€ 35
€ 0
€ 5 administratiekosten

Den Haag (Strandweg 13, 2586 JK).

Geldig t/m 31 december 2019. M.u.v. 1 juli t/m 31 augustus 2019.

2 tickets voor SEA LIFE Scheveningen, ter waarde van € 34,50.

Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra vouchers per veiling bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 6 tickets.
    • Ontmoet Nemo het clownsvisje, zeepaardjes, haaien, schildpadden, otters en nog veel meer bijzondere dieren!

    • Neem een kijkje in de onderwaterwereld met de virtual reality duikstation waar je een virtuele duik kan nemen en je 360 graden om je heen kan kijken.

    • Loop door de onderwatertunnel en waan je in tropische wateren.

    • Onder begeleiding van een SEA LIFE medewerker mogen er diverse diertjes in de voelpoel worden aangeraakt.

    • Bezoek de kwallenruimte en bewonder de verschillende soorten kwallen.

    • Iedere dag zijn er interessante voersessies en presentaties.

    • I-sand box; een leerzame, interactieve zandbak met augmented reality.

    • Grotendeels overdekt, dus ook een prima uitje bij slecht weer.

    • Voor kinderen is er een leuke speurtocht.

    • De tickets zijn niet geldig van 1 juli t/m 31 augustus 2019.

    SEA LIFE Scheveningen

    Heb je zin in een leuk en educatief uitje met je kids? Bij SEA LIFE Scheveningen maak je een ontdekkingsreis door zeeën, oceanen en meren. Sta oog in oog met haaien, roggen, kwallen, schildpadden, zeepaardjes, piranha’s, otters en nog veel meer bijzondere dieren. In de onderwatertunnel voel je je als een vis in het water en kun je het gekleurde koraal en de prachtige vissen van heel dichtbij bewonderen. Daarbij zijn er iedere dag interessante voersessies en presentaties.

    SEA LIFE Scheveningen is uitstekend te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Als je met de auto reist kun je het beste parkeren bij Parking Strand, Parking Kurhaus, Parking Nieuwe Parklaan of Parking Zwarte Pad. Reis je met het openbaar vervoer? Vanaf Station Hollands Spoor kun je het beste tram 1 richting Scheveningen (halte Kurhaus) nemen. Vanaf Station Den Haag Centraal kun je het beste reizen met tram 9 richting Scheveningen (halte Kurhaus). Stippel je volledige route uit op de website van 9292.

    Belangrijke informatie

    • Een bezoek aan SEA LIFE Scheveningen duurt gemiddeld 1,5 uur.
    • SEA LIFE Scheveningen is rolstoelvriendelijk.
    • Honden zijn niet toegestaan m.u.v. een blindengeleidehond.
    • In de weekenden en schoolvakanties kan het tussen 12:00 en 15:00 uur erg druk zijn.
    • Kinderen onder de 12 jaar hebben alleen toegang onder begeleiding van een betalende volwassene van 16 jaar of ouder.

    Kijk voor meer informatie op de website van SEA LIFE Scheveningen

    • Je voucher is je entreebewijs.
    • De voucher kan gescand worden vanaf een smartphone of tablet, je hoeft de voucher dus niet te printen.
    • Kijk op de website van SEA LIFE Scheveningen voor de actuele informatie en de openingstijden.