Ticketveiling.nl

Ga met 2 personen naar SEA LIFE Blankenberge in België!

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Wil je op de hoogte blijven van deze en andere veilingen? Stel een veilingalert in of schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Bekijk alle veilingen

Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).

Blankenberge - België (Koning Albert-I-laan 116, 8370).

Geldig t/m 3 januari 2021. Let op: vooraf een datum reserveren is verplicht.

Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

Ontdek de onderwater wereld met 2 personen bij SEA Life Blankenberge, ter waarde van € 39 in België.

Bijzonderheden
  • Let op: Als één van de COVID-19-maatregelen is online reservering voor de datum van je bezoek verplicht om toegang tot Sea Life Blankenberge te verkrijgen. Op je voucher vind je de informatie om de reservering te maken.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 2 tickets bij te kopen.
    • Gloednieuw interactief aquarium!

    • Toegang tot 2.500 dieren uit de zeven wereldzeeën.

    • Bij de interactieve ‘touch pool’ kun je de dieren zelfs aanraken.

    • Leer bij de educatieve presentaties alles over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters. 

    • Een hoogtepunt zijn de momenten waarop de dieren gevoerd worden, check de tijden wanneer dit het geval is, en mis er niets van. 

    • Loop door de Ocean Tunnel en bewonder de verschillende soorten vissen die in de oceaan leven.

    • Inclusief zoektochten voor kinderen. Ga met jouw papieren duikbril en opdrachtenblad op zoek naar de oplossing en neem jouw beloning mee naar huis!

    • Kinderen kunnen klimmen in het grootste klimparcours van België. 

    • Betaald parkeren.
    SEA LIFE Blankenberge
    Maak bij SEA LIFE Blankenberge een bijzondere ontdekkingsreis door de mysterieuze onderwaterwereld! SEA LIFE Blankenberge biedt meer dan 2.500 dieren van de zeven wereldzeën.

    Educatieve presentaties
    Leer bij de educatieve presentaties alles over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters. 

    Ocean Tunnel

    Loop door de Ocean Tunnel en bewonder de verschillende soorten vissen die in de oceaan leven.

    Foodprep

    Door de extra grote ramen van de foodprep ruimte, kun je precies zien hoe de dierenverzorgers het eten klaarmaken voor alle dieren. Heb je een vraag? Druk dan op de bel rechts van het raam en je krijgt direct antwoord van de verzorgers! 

    Interactief aquarium
    Maak een tekening en zie deze even later zwemmen in het 5 meter breed aquarium.

    Kijk voor alle attractie belevenissen en meer informatie op de website van SEA LIFE Blankenberge
    Lees meer
    • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    • Vooraf een datum reserveren is verplicht.
    • Heb je een datum gekozen? Dan ontvang je een bevestigingsmail met de door jouw gereserveerde datum. Neem deze reserveringsmail én je online tickets mee of toon de vouchers en reserveringsmail op je smartphone, alleen op die manier dan krijg je toegang tot SEA LIFE Blankenberge.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na het winnen van de veiling. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
    • Kijk op de website van SEA LIFE Blankenberge voor actuele informatie en openingstijden.