2 tickets voor het leukste dierenpark van Noord-Brabant!

€ 24
€ 0
€ 5 administratiekosten

Volkel (Zeelandsedijk 12B, 5408 SM).

3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

Beleef een heerlijke dag uit met 2 tickets voor Dierenpark Zie-ZOO, ter waarde van € 23,90.

  • 2 drankjes (koffie, thee of ranja).
    • Dierenpark Zie-ZOO is door diverse dagbladen uitgeroepen tot de beste dierentuin van de provincie Noord-Brabant!

    • Ontmoet dieren uit 7 verschillende werelddelen!

    • In het onlangs uitgebreide dierenpark krijgen wilde dieren de ruimte om in harmonie in de natuur te leven.

    • Dierenpark Zie-ZOO is de eerste zorgdierentuin van Nederland en biedt dagbesteding aan mensen met autisme.

    • Parkeren is gratis.

    • Huisdieren zijn helaas niet toegestaan in het dierenpark.

    ''Zie Zoo'' - 738g-khanp
    23 april 2019 - ''Super gezellige dag , lekker genieten van de zon , prachtige dieren lekkere bak koffie erbij en pluk de dag..''

    ''Geweldig park met bijzondere dieren!'' - Noedlez
    9 oktober 2018 - ''Vandaag een uitgebreide rondleiding gehad van Martijn, we mochten dieren vasthouden en voeren.
    Heel leuk en rustig park met bijzondere dieren die je nergens anders in Nederland ziet! Bijvoorbeeld de zwarte Amerikaanse beer.
    Aanrader! We gaan zeker nog een terug (ook al is het voor ons een eind rijden) omdat ze grote uitbreidingsplannen hebben.''

    ''Begin van de vakantie'' - Frank M
    12 september 2018 - ''Onderweg naar de vakantiebestemming lag deze dierentuin mooi halverwege voor een langere pauze. Aangename verrassing! Zeer leuke dierentuin die een duidelijke stap naar de toekomst aan het maken is. Vooraan nog de oude verblijven maar achterop het terrein wordt gewerkt aan prachtige nieuwe verblijven. Kom er zeker nog eens terug om te kijken hoe het gaat worden ook al was het maar omdat de Servals (die ik toch wel even wilde zien) achter in het nachthok uit het zich lagen!''

    Dierenpark Zie-ZOO

    Wil je oog in oog staan met diersoorten uit de hele wereld? Kom dan naar Dierenpark Zie-ZOO en geniet van een gezellig en educatief dagje weg! Bewonder een serval, veelvraat, groene anaconda, Europese oehoe en nog veel meer waanzinnige diersoorten! In het ruim opgezette dierenpark krijgen de wilde dieren de ruimte om in harmonie in de natuur te leven.

    Educatieve ZOO

    In Dierenpark Zie-ZOO kun je niet alleen dieren bekijken, maar ook van alles over ze leren! Maak op een interactieve manier kennis met de verschillende diersoorten die in de 7 werelddelen voorbij komen.

    Kijk voor meer informatie op de website van Dierenpark Zie-ZOO.

    • Kijk op de website van Dierenpark Zie-ZOO voor de actuele informatie en de openingstijden.