Met het gezin naar het prachtige Kasteel Hoensbroek!
- Geldig voor 4 personen.
- Geldig t/m 1 juli 2019.
- De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
- Je voucher is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.
- Geldig voor 2 volwassenen en 2 kinderen t/m 12 jaar.
- Kasteel Hoensbroek is dagelijks geopend van 10:00 tot 17:30 uur.
Kasteel Hoensbroek
In het sprookjesachtige Kasteel Hoensbroek ga je terug in de tijd en komen avonturen uit het verre verleden tot leven. Dankzij de meer dan 40 authentiek ingerichte kamers hoef je je hier geen seconde te vervelen! Ontdek de prachtige balzaal, beklim de middeleeuwse toren, zoek de geheime kamer en bibber in de eeuwenoude kerker. Een bezoek aan dit prachtige kasteel is een belevenis voor jong en oud!
KasPeelTocht
Speciaal voor kinderen is er vanaf nu de KasPeelTocht! Tijdens deze KasPeelTocht helpen ze de kindermeisjes van het kasteel die op de maar liefst 23 kinderen moeten passen van Markies Frans Arnold Adriaan en zijn vrouw. Het is een ontdekkingstocht vol met avontuur. Lukt het jullie om de Geheime Kamer te vinden?
Voer in je navigatiesysteem ‘Juliana Bernardlaan in Hoensbroek’ in. Je kunt gratis parkeren op de ruime parkeerplaats. De ingang van het kasteel is over de eerste loopbrug.
Kijk voor meer informatie op de website van Kasteel Hoensbroek.