Kom met 2 personen griezelen bij The Amsterdam Dungeon!

    € 48
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Amsterdam (Rokin 78, 1012KW).

    2 tickets voor The Amsterdam Dungeon, ter waarde van € 48

    The Amsterdam Dungeon hanteert een adviesleeftijd van 10 jaar en ouder. Kinderen van 12 jaar en jonger krijgen alleen toegang onder begeleiding van een volwassene (16 jaar of ouder).

    Tijdens nationale feestdagen, schoolvakanties en speciale evenementen heeft The Amsterdam Dungeon afwijkende openingstijden. Kijk voor de actuele openingstijden op de website van The Amsterdam Dungeon.

    Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 6 extra tickets per veiling.
      • Ervaar zelf hoe de griezeligste scenario's van het verleden tot leven komen!

      • Keuze uit wel 12 verschillende spannende en angstaanjagende shows.

      • Word bemanningslid op de Batavia, maak een heksenverbranding mee, ontsnap aan de doden en nog veel meer!

      • Met spectaculaire special effects en professionele acteurs waan je je echt terug in de tijd!

      • The Amsterdam Dungeons ligt in het hartje van Amsterdam, ideaal te bereiken met het openbaar vervoer.

      • Lach, schreeuw en huiver in deze unieke interactieve theatrale beleving.

      The Amsterdam Dungeon

      Zin een dagje gruwelen? Bij The Amsterdam Dungeon beleef je een unieke ‘walkthrough’ show die je kunt zien, horen, aanraken, ruiken en voelen. Met een geweldige cast van acteurs, special effects, toneel, decor en scripts. Geen enkele tour is hetzelfde, je maakt namelijk deel uit van de ervaring.

      Hoe werkt het?

      The Amsterdam Dungeon is een ‘must-see’ attractie in Amsterdam. Het gaat over de donkere geschiedenis van deze stad. Je gaat per groep van maximaal 30 personen naar binnen, waarna je de kerkers ingaat en alle shows gaat beleven. De tour wordt lopend afgelegd en vertrekt iedere 10/15 minuten.

      Wat ga je beleven?

      The Amsterdam Dungeon is beter en stoutmoediger dan ooit! Beleef 12 shows, 10 acteurs en 500 jaar geschiedenis in 1 unieke omgeving. Lach en gil nerveus om de kakelende heksen en maak kennis met de professionele acteurs die gruwelijke rollen spelen. Ontelbare verrassingen geven je gegarandeerd een ervaring waarin je tegelijkertijd op je hardst schreeuwt en op je luidst lacht.

      The Amsterdam Dungeon bevindt zich in het centrum van Amsterdam. Reis je met het openbaar vervoer? Dan is het maar 5 minuten wandelen vanaf het Centraal Station. Als je met de auto reist, kun je het beste parkeren bij Q-park Bijenkorf.

      Kijk voor meer informatie op de website van The Amsterdam Dungeon.

      • Kijk op de website van The Amsterdam Dungeon voor de actuele informatie en de openingstijden.