2 tickets voor een reis door de ruimte bij Museon!

    € 25
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Den Haag (Stadhouderslaan 37, 2517 HV).

    12 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.

    2 tickets voor een interessante dag uit bij het Museon, ter waarde van € 25 in Den Haag.

    Met je ticket heb je toegang tot alle tentoonstellingen bij het Museon.
      • Krijg een nieuwe kijk op de Ruimte.

      • Een interactieve tentoonstelling leuk voor jong en oud.

      • De hoofdpersonen nemen je als bezoeker mee in hun nieuwe wereld.

      • Ontdek hoe je kunt overleven op een nieuwe planeet.

      • Het museum heeft een centrale ligging vlakbij het strand en winkels.

      • Het Museon is op maandag gesloten.

      ''Leuk museum voor een hele dag'' - Tompoesje
      25 augustus 2018 - ''Wat is hier veel te zien, maar ook te doen. Wij kwamen tijd tekort ( we hadden niet verwacht dat het zo groot was) en komen daarom een keer terug. Ook voor kinderen vanaf jaar of 8 is dit museum leuk omdat je overal dingen kan doen en aanraken. Tevens is het ook heel afwisselend. De tentoonstelling op de begane grond van de winnende natuurfoto’s vonden wij prachtig, maar ook boven genoeg interessante dingen te zien en te ervaren.''

      ''Weer gezellig en leerzaam'' - serap k
      20 augustus 2018 - ''Met vrienden weer voor de zoveelste keer. Museon is een dynamische museum. Altijd is er weer iets nieuws wat zeer interessant is voor jong en oud. Voor kinderen is het een plek om er te zijn. Erg leerzaam en speels. Leuke rondleidingen die ook voor de kleintjes leuk zijn. De rondleiders zijn erg vriendelijk en zeer kindvriendelijk met heel veel geduld. Simpel cafeetje om even een bakje te doen en voor rokers is buiten de terras open. Een aanrader.''

      ''Steeds nieuwe dingen'' - Naomi K
      19 juni 2018 - ''Wij gaan regelmatig met de kinderen langs. De vast collectie heb je na een paar keer wel gezien maar er zijn elke keer weer andere tentoonstellingen en ook vaak activiteiten voor de kinderen.''

      Kijk voor alle reviews op de website van TripAdvisor.

      Reizen door de ruimte

      Ben jij ook weleens benieuwd hoe het zou zijn om op een andere planeet te wonen? Bij Museon kun je dit ontdekken! Je gaat op reis met de reistijdmachine naar een nieuwe aarde. Ontdek hoe anders het leven is op een andere planeet. Vergeet niet een selfie van jezelf als astronaut te versturen naar je familie en vrienden!

      De tentoonstelling is te zien t/m 1 september 2019.

      Museon

      Naast de tentoonstelling over de ruimte heeft het Museon nog meer wisselende tentoonstellingen. Voor een hapje en drankje kun je terecht in het gezellige Museon Café. Neem ook een kijkje in de Museumwinkel. Hier vind je een ruime keuze aan boeken, cadeauartikelen, knuffels, kaartjes en nog veel meer.

      Het Museon is goed te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Betaald parkeren kan rondom het museum of bij het nabijgelegen World Forum Theater. Reis je met het openbaar vervoer? Vanaf Den Haag Centraal is het ongeveer een kwartiertje reizen naar het museum. Neem tram 16 (richting Statenkwartier) of bus 24 (richting Kijkduin) en stap uit bij de halte Gemeentemuseum/Museon. Kijk voor je volledige route op de website van 9292.

      Kijk voor meer informatie op de website van het Museon
      • Kijk op de website van het Museon voor de actuele informatie en de openingstijden.