2 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn!
- Geldig t/m 31 januari 2019.
- De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
- Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.
- Kijk op de website van Archeon voor de actuele informatie en de openingstijden.
De tickets zijn niet geldig op 8 en 9 december.
Het Archeon
Met een bezoek aan het Archeon stap je terug in de tijd. Dit leuke dagje uit is geschikt voor alle leeftijden! Ontdek wat kinderen voor spelletjes speelde, wat hun ouders voor werk deden en hoe de mensen vroeger woonden. Tijdens je bezoek ga je op reis door de verschillende tijdsperiodes als Prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen.
Activiteiten
Door het jaar heen zijn er leuke aanvullende activiteiten/evenementen. Er is een gevarieerd programma zodat er voor het hele gezin iets te doen is.
Nationale Archeologiedagen
Ontdek zelf hoe dichtbij het verre verleden is. Kom horen, zien en graven en ontdek de sporen van het verleden tijdens deze Nationale Archeologiedagen in Archeon.
Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost € 6,95. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292.
Kijk voor meer informatie op de website van Archeon.