2 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn!

    € 38
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408ZB).

    Geldig t/m 31 januari 2019.

    2 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn, ter waarde van € 37,80.

    Let op: kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang tot het Archeon.
    De tickets zijn niet geldig op Halloween en op 8 en 9 december.
    Voor de prijs die je per ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Met een maximum tot 8 extra tickets.
      • Beleef een dag terug in de tijd!

      • Duik diep in de middeleeuwen en schiet de pijl in de roos of word tot ridder geslagen.

      • Ga héél ver mee terug in de tijd, naar het kamp van de jagers.

      • Kom héél dichtbij de Romeinen in een echt badhuis met een Romeinse massage.

      • De tickets zijn niet geldig op Halloween en op 8 en 9 december.
      • Parkeren kost € 6,95 per auto.

      ''Leuk en actief park'' - WimErwich
      1 september 2018 - ''Een aanrader voor een bezoek met kinderen. Bij alle tijdperken waren acteurs actief en overal konden kinderen wat doen. Het maakt het verleden tastbaar.''

      ''Leerzaam en leuk'' - ErnieK_1962
      28 augustus 2018 - ''Afgelopen weekend naar de Vikingdag geweest in het Archeon, was heel leerzaam en leuk. De sfeer is er echt relaxed, slenterend door de pre-historie, Romeinse tijd en Middeleeuwen kwamen wij helemaal tot rust. Vriendelijke werknemers die je meenemen naar de verleden tijd.''

      ''Archeon, leuk en leerzaam!'' - EstherHeres
      21 augustus 2018 - ''Leuk en leerzaam is het Archeon, terug in de tijd. De shows zijn leuk om te zien, ook het kano varen is erg leuk om te doen. De mensen die er werken zijn erg vriendelijk en weten veel te vertellen over die tijd. Kortom ook erg leerzaam!''

      Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

      Het Archeon

      Met een bezoek aan het Archeon stap je terug in de tijd. Dit leuke dagje uit is geschikt voor alle leeftijden! Ontdek wat kinderen voor spelletjes speelde, wat hun ouders voor werk deden en hoe de mensen vroeger woonden. Tijdens je bezoek ga je op reis door de verschillende tijdsperiodes als Prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen.

      Activiteiten

      Door het jaar heen zijn er leuke aanvullende activiteiten/evenementen. Er is een gevarieerd programma zodat er voor het hele gezin iets te doen is.

      Nationale Archeologiedagen

      Ontdek zelf hoe dichtbij het verre verleden is. Kom horen, zien en graven en ontdek de sporen van het verleden tijdens deze Nationale Archeologiedagen in Archeon.

      Smeedweekend

      Op 27 en 28 oktober is het Smeedweekend! Leer hoe voor de tijd van metaal de vuursteensmid wapens maakte van vuursteen. Ook de bronsgieter, ijzermakers en ''gewone'' smid zullen aanwezig zijn.

      Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost € 6,95. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292

      Kijk voor meer informatie op de website van Archeon.

      • Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.