2 tickets voor Whitney - a tribute by Glennis Grace op 8 september!

€ 100
€ 0
€ 5 administratiekosten

Rotterdam - Ahoy (Ahoyweg 10, 3084 BA).

Geldig op 8 september 2019 om 20:00 uur.

2 staanplaats tickets voor het concert Whitney - a tribute by Glennis Grace op 8 september, ter waarde van € 100 in Rotterdam Ahoy.

  • Servicekosten Eventim.
    • Staanplaats tickets!

    • Het concert zal in het teken staan van het eren van de prachtige, tijdloze muziek van Whitney Houston.

    • Met Berget Lewis, Alain ClarkEdsilia Rombley,The Voice Kids finalist Sezina en DO als gastartiesten!

    • Laat je meevoeren naar de jaren tachtig en negentig tijdens deze stijlvolle en swingende show met hits als Love Will Save The Day, So Emotional en I Wanna Dance With Somebody, Run To You, One Moment In Time, When You Believe en I Know Him So Well.

    • Er is een beperkt aantal kaarten beschikbaar.

    Whitney - a tribute by Glennis Grace
    20 jaar na het laatste concert van Whitney Houston in Ahoy komt Glennis Grace op 8 september naar Ahoy met een ode aan de legendarische zangeres Whitney Houston. Het concert zal in het teken staan van het eren van de prachtige, tijdloze muziek van Whitney Houston. Geniet van een stijlvolle show met gastoptredens van Berget Lewis, Alain ClarkEdsilia Rombley, The Voice Kids finalist Sezina en DO.

    Rotterdam Ahoy is uitstekend te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Rotterdam Ahoy is gelegen aan de snelweg, bij metro- en bushalte Zuidplein en op korte afstand van Rotterdam The Hague Airport.

    • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • Let op: je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.