2 tickets voor Whitney - a tribute by Glennis Grace op 8 september!

Tickets voor Whitney - a tribute by Glennis Grace bij Ticketveiling.nl. Mis deze avondje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

  • Geldig op 8 september 2019 om 20:00 uur.
  • Je ontvangt de tickets uiterlijk een dag voor de voorstelling van Eventim.

2 staanplaats tickets voor het concert Whitney - a tribute by Glennis Grace op 8 september, ter waarde van € 100 in Rotterdam Ahoy.

  • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • Let op: je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.

hoyweg 10
3084 BA

Whitney - a tribute by Glennis Grace
20 jaar na het laatste concert van Whitney Houston in Ahoy komt Glennis Grace op 8 september naar Ahoy met een ode aan de legendarische zangeres Whitney Houston. Het concert zal in het teken staan van het eren van de prachtige, tijdloze muziek van Whitney Houston. Geniet van een stijlvolle show met gastoptredens van Berget Lewis, Alain ClarkEdsilia Rombley, The Voice Kids finalist Sezina en DO.

Rotterdam Ahoy is uitstekend te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Rotterdam Ahoy is gelegen aan de snelweg, bij metro- en bushalte Zuidplein en op korte afstand van Rotterdam The Hague Airport.