2 tickets voor de musical The Addams Family!

    € 105
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Den Haag - World Forum Theater (Churchillplein 10, 2517 JW).

    Donderdag 20 december 2018 om 20:00 uur.

    Een ultiem avondje uit met balkontickets geldig voor 2 personen voor de musical The Addams Family, ter waarde van € 105 in Den Haag.

    • Servicekosten Eventim.
    Adviesleeftijd: vanaf 10 jaar.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra tickets bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 6 tickets per veiling.
      • Prachtige balkonplekken.

      • Griezelig en hilarische musical.

      • Met sterrencast, live orkest, prachtige decors en spectaculaire effecten.

      • Ultieme avond uit voor de hele familie!

      • Leuk uitje tijdens de koude dagen!

      • Er zijn een beperkt aantal tickets beschikbaar.

      The Addams Family

      De excentrieke Addams Family is springlevend en nu te zien in het theater. The Addams Family is een komische musical met een absolute sterrencast. De gepassioneerde Gomez (Johnny Kraaijkamp) en zijn geliefde, de bloedstollend mooie Morticia (Pia Douwes), hun duistere ‘schatjes’ Wednesday (Marjolein Teepen) en Pugsley (Martijn Vogel), Oom Fester (Tony Neef), Oma (Irene Kuiper) en uiteraard butler Lurch (Raymond Paardekooper) treden uit de duisternis en verruilen hun macabere villa voor een zwarte komedie in het theater.

      Samen met een live orkest, de nieuwste special effects en een ongeëvenaard decor maken ze van The Addams Family de meest spraakmakende show van het nieuwe seizoen.

      Win nu hier je tickets en geniet met de hele familie van deze humoristische musical.

      World Forum beschikt over een eigen parkeergarage per uur betaal je
      € 3,75. De garage bevindt zich aangrenzend aan World Forum, zodat je direct op je plaats van bestemming bent.

      • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
      • Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.