Samen naar het meesterwerk van G.F. Händel: The Messiah!

    € 150
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Diverse steden.

    Verschillende data, zie 'Opties'.

    Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.

    2 tickets voor een uitvoering van The Messiah van Händel, ter waarde van € 150.

    • Programmablad
    • Meet and greet met de solisten.
    Voor de prijs die je per voucher betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • De instrumentalisten bespelen authentieke instrumenten uit Händels tijd!

      • Ervaar hoe gerenommeerde internationale solisten de prachtige aria's op intrigerende manier vertolken.

      • Met het indrukwekkende The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands onder leiding van Pieter Jan Leusink!

      • Geniet van dit prachtige concert in een historische kerk.

      • Beleef het schitterende werk van Georg Frederich Händel zoals het in zijn tijd klonk.

      • Op basis van beschikbaarheid.

      The Messiah

      Een geweldig concert waarmee je in de kerststemming komt! Pieter Jan Leusink grijpt terug op de première van Händels Messiah. Hierin was 'Halleluja' zo indrukwekkend, dat de koning en hoogwaardigheidsbekleders opstonden. Het, uit 40 topmusici bestaande, barokgezelschap speelt met authentieke instrumenten uit Händels tijd! Daarbij zullen de beste gerenommeerde internationale solisten de prachtige aria's op indrukwekkende manier vertolken.

      St. Klassieke Concerten nederland

      Behoort tot de grootste organisator van klassieke concerten in Nederland. Jaarlijks  organiseren zij met diverse muziekgezelschappen 120 klassieke concerten waarbij een bezoekersaantal van  120.000 wordt gerealiseerd. Een unicum is dat alle concerten helemaal los staan van subsidies.  De concerten zijn onderverdeeld in tournees:  Moscow Nights, The Messiah van Handel, Matthäus Passion van J.S. Bach, Italiaanse concerten Vivaldi & Pergolesi, Requiem Mozart, en de Matthäus Passion uitvoeringen . De locaties variëren van het Concertgebouw Amsterdam, Grote Kerk Den Haag, Laurenskerk Rotterdam, Martinikerk Groningen tot een historische kerk in een stadje in de provincie. Juist deze landelijke spreiding en diversiteit maak de concerten toegankelijk voor een breed publiek. Er wordt met de diverse programmering ook een diversiteit aan concertbezoekers bereikt. De doelgroep verschilt dus per tournee.

      • Na betaling dien je een keuze te maken voor de data en locatie van het concert.
      • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij "Mijn veilingen".
      • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
      • Je hoeft van tevoren niet te reserveren.