Samen naar het meesterwerk van G.F. Händel: The Messiah!

4.0 / 5 (1 beoordeling)
Tickets voor The Messiah van G.F. Händel bij Ticketveiling.nl. Mis deze avondje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

  • Verschillende data, zie 'Opties'.

2 tickets voor een uitvoering van The Messiah van Händel, ter waarde van € 150.

  • Na betaling dien je een keuze te maken voor de data en locatie van het concert.
  • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij "Mijn veilingen".
  • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
  • Je hoeft van tevoren niet te reserveren.

Wil je liever naar dit concert in het Concertgebouw Amtserdam? Klik dan hier.

The Messiah

Een geweldig concert waarmee je in de kerststemming komt! Pieter Jan Leusink grijpt terug op de première van Händels Messiah. Hierin was 'Halleluja' zo indrukwekkend, dat de koning en hoogwaardigheidsbekleders opstonden. Het, uit 40 topmusici bestaande, barokgezelschap speelt met authentieke instrumenten uit Händels tijd! Daarbij zullen de beste gerenommeerde internationale solisten de prachtige aria's op indrukwekkende manier vertolken.

St. Klassieke Concerten nederland

Behoort tot de grootste organisator van klassieke concerten in Nederland. Jaarlijks  organiseren zij met diverse muziekgezelschappen 120 klassieke concerten waarbij een bezoekersaantal van  120.000 wordt gerealiseerd. Een unicum is dat alle concerten helemaal los staan van subsidies.  De concerten zijn onderverdeeld in tournees:  Moscow Nights, The Messiah van Handel, Matthäus Passion van J.S. Bach, Italiaanse concerten Vivaldi & Pergolesi, Requiem Mozart, en de Matthäus Passion uitvoeringen . De locaties variëren van het Concertgebouw Amsterdam, Grote Kerk Den Haag, Laurenskerk Rotterdam, Martinikerk Groningen tot een historische kerk in een stadje in de provincie. Juist deze landelijke spreiding en diversiteit maak de concerten toegankelijk voor een breed publiek. Er wordt met de diverse programmering ook een diversiteit aan concertbezoekers bereikt. De doelgroep verschilt dus per tournee.