2e rang tickets voor het concert van The Hollies!
- Geldig op donderdag 14 maart 2019 om 20:00 uur.
- Je ontvangt de tickets uiterlijk een dag voor de voorstelling van Eventim.
- Prachtige balkonplekken!
- Een eerbetoon aan een symbolisch hoogte punt van de jaren 60.
- Een groots muzikaal spektakel dat een ode vormt aan de muziek van o.a. Joe Cocker, Janis Joplin en Jimi Hendrix.
- Met als gastheer cabaratier en muziekkenner Vincent Bijloo.
- Een tijdloos repetoir met onvermijdelijke wereldhits.
- Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
- Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.
- Je ontvangt de officiële entreetickets uiterlijk 1 dag voor het concert per e-mail vanuit Eventim.
- Je geeft toestemming om je gegevens eenmalig ter beschikking te stellen aan Eventim t.b.v. het verzenden van de kaarten.
The Hollies
De Britse popband The Hollies komen na uitverkochte zalen in het voorjaar terug naar Nederland! Op donderdag 14 maart 2019 geven ze opnieuw een uniek concert in Afas Live (voormalige Heineken Music Hall) in Amsterdam. Het concert draagt de naam ‘The Best of Hollies’ en alle successen van de groep komen voorbij, waaronder ‘Just One Look’, ‘I’m Alive’ en ‘Stop Stop Stop’. Geniet van een 2-uur durende show waarbij ze alles uit de kast zullen halen!
AFAS Live
De AFAS Live is heel goed bereikbaar met het openbaar vervoer. In de buurt van de AFAS Live ligt treinstation Amsterdam Bijlmer ArenA. Vanaf Bijlmer ArenA is het 3 minuten lopen naar de AFAS Live. Kom je met de auto naar de AFAS Live? Vanaf de snelweg ben je er zo; komend vanaf de A2 uit zowel Amsterdam als Utrecht: neem afrit Transferium / Ouderkerk aan de Amstel / Amsterdam Zuidoost. Kom je aan vanaf de A1 vanuit Amersfoort, neem dan afslag A9 richting Schiphol / Amstelveen, vervolgens de A2 en afrit Transferium / Ouderkerk aan de Amstel / Amsterdam Zuidoost.