Een schitterende Aziatische Waaierpalm!
- Het is mogelijk om een afleveradres door te geven tijdens de betaling.
- De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.
Aziatische Waaierpalm 'Trachycarpus Fortunei'
Ben je op zoek naar een palmboom die het hele jaar buiten kan staan? Dan is deze Aziatische Waaierpalm echt iets voor jou! Deze palm is de meest verkocht palmsoort in Noord-Europa en komt oorspronkelijk uit de Himalaya. Hij wordt met een maximale lengte van 80 cm geleverd, maar kan in de volle grond zo'n 25 cm stam per jaar bijgroeien. Opgewassen tegen temperaturen van -18°C is hij perfect voor het Nederlandse klimaat!
De Aziatische Waaierpalm is gemakkelijk in onderhoud en kan zowel in de volle grond als in een pot geplant worden. De palm groeit het best op een zonnige standplaats met een goed gedraineerde grond. Een goed gedraineerde grond wil zeggen dat het water makkelijk weg loopt. De Aziatische Waaierpalm heeft dus niet al teveel water nodig, maar in droge zomermaanden kan je het beste 3 keer per week water geven. Snoei het bruine blad zo dicht mogelijk bij de stam af, zodat er weer nieuw blad kan groeien. Bruine puntjes aan het uiteinde van het blad kunnen afgeknipt worden, dit heeft verder geen effect op de palm.