2 tickets voor het Amsterdam museum!

Tickets voor een dagje uit naar het Amsterdam Museum bij Ticketveiling.nl. Mis deze musea veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Na het winnen van de veiling 4 maanden geldig.

Beleef een leuke en leerzame dag met een bezoek voor 2 personen bij het Amsterdam Museum, ter waarde van € 27.

  • Reserveren is niet nodig. Kijk wel voor de actuele openingstijden op de website.
  • Kijk op de website het Amsterdam Museum voor de actuele informatie.

Amsterdam Museum

Een gezellig dagje Amsterdam bezoeken met vrienden of familie. Breng een bezoek aan het Amsterdam Museum. Maak kennis met diverse tentoonstellingen waar het Amsterdam Museum zich op richt. Het Amsterdam Museum vertelt het verhaal van de prachtige stad voor een zo breed mogelijk publiek. Het Amsterdam Museum neemt je terug in de tijd. Amsterdam heeft een mooi historisch verhaal en het Amsterdam Museum speelt hier perfect op in. Laat je meenemen in het wonderlijke verhaal van Amsterdam. Heel leerzaam en een leuk dagje uit voor het hele gezin!

Het Amsterdam Museum ligt op ongeveer 15 minuten lopen vanaf het Centraal Station via Damrak, Dam en Kalverstraat. Tram: 1, 2, 4, 5, 9, 14 en 16 (halte Spui). Met de auto volg je vanaf de Ringweg (A10) richting S100, afslag centrum. Volg de P-borden voor parkeergarages in het centrum. De dichtstbijzijnde ondergrondse parkeergarage is 'De Kolk' aan de Nieuwezijds Kolk.