Samen naar de familiekomedie Alone@home!
- Diverse data. Zie 'Opties'.
- 2 januari 2019 om 14:30 uur
- 2 januari 2019 om 19:00 uur
- 3 januari 2019 om 14:30 uur
- 3 januari 2019 om 19:00 uur
- 4 januari 2019 om 14:30 uur
- 4 januari 2019 om 19:00 uur
- Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
- De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
- Je voucher is niet je entreebewijs.
- Je ontvangt de officiële tickets uiterlijk 1 dag voor de show van het DeLaMar theater op je e-mail.
Voor dit arrangement hoef je niet te reserveren. - Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.
Alone@home
Ga mee op het avontuur van 2 kinderen die alleen thuis zijn en dat proberen zo te houden. 2 boeven hebben het namelijk op hun huis voorzien en proberen binnen te komen! Ervaar hoe de slimme kinderen met allerlei trucjes de boeven buiten de deur weten te houden in dit waanzinnige winteruitje. Met een show vol avontuur, slapstick comedy, live muziek en huiveringwekkende stunts uitgevoerd in een prachtig decor. Een show voor het hele gezin die je niet wil missen!
DeLaMar theater
Het DeLaMar is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De haltes bevinden zich om de hoek en het theater is op loopafstand van het Leidseplein. Met de auto kan je parkeren in Q-Park Byzantium. Naar het DeLaMar theater is het dan nog 5 minuten lopen.
Ga je met het openbaar vervoer? Check de snelste reis dan via 9292.