2 tickets voor 'Op Hoop van Zegen' in Harderwijk!

Tickets voor de musical Op Hoop van Zegen in Theater Harderwijk bij Ticketveiling.nl. Mis deze theater en shows veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting op ticketveiling.nl

  • Geldig op 2 mei 2019 om 20:15 uur.
  • Je ontvangt de vouchers direct na betalen per e-mail.

2 eerste rang tickets voor de voorstelling 'Op Hoop van Zegen' in Theater Harderwijk, ter waarde van €70.

  • Op vertoon van je voucher kun je de officiële tickets ophalen bij de kassa van het theater. Dit kan op de avond van de voorstelling vanaf 19:15 uur.
  • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.

tationslaan 26
3842 LA

Op Hoop van Zegen

Op Hoop van Zegen’ is een eeuwenoude musical die zich afspeelt in het oude Holland. De musical is gebaseerd op het toneelstuk van Herman Heijermans. 'Op Hoop van Zegen' gaat over de vissersweduwe Kniertje en de andere vrouwen die hun geliefden aan de zee zijn verloren. Je beleeft het vissersdrama van dichtbij, waar de hoofdpersoon Kniertje voor afgrijselijke dilemma's komt te staan. Zie hoe zij en de anderen koste wat het kost proberen te overleven onder akelige omstandigheden. De musical bevat verder mooie muziek en indrukwekkend spel. Wacht niet en laat je ontroeren!

Theater Harderwijk

Theater Harderwijk is goed bereikbaar met de auto en met openbaar vervoer. Parkeren kan namelijk gratis bij het theater. Daarnaast bevindt zich op 3 minuten loopafstand van het theater het station van Harderwijk.

Voor meer informatie over openbaar vervoer, ga dan naar de website van 9292.