Samen naar Mozarts Requiem en Krönungsmesse!

Tickets voor Mozarts Requiem en Krönungsmesse bij Ticketveiling.nl. Mis deze avondje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Verschillende data, zie 'Bijzonderheden'.

2 tickets voor Mozarts Requiem en Krönungsmesse, ter waarde van € 150.

  • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij "Mijn veilingen".
  • Je voucher is niet je entreebewijs.
  • Je hoeft van tevoren niet te reserveren.

Na het winnen van de veiling dien je online via deze site te reserveren voor een van de onderstaande shows. Zolang de voorraad strekt. Meer info vind je op je voucher.

  • Zondag 27 januari 2019, Den Haag, Grote Kerk om 15.00 uur
  • Donderdag 31 januari 2019, Zwolle, Dominicanenkerk om 19.30 uur
  • Vrijdag 1 februari 2019, Arnhem, Eusebiuskerk om 19.30 uur
  • Zaterdag 2 februari 2019, Utrecht, Janskerk om 15.00 uur
  • Donderdag 7 februari 2019, Den Bosch, Jh. Bosch Artcenter om 19.30 uur
  • Vrijdag 8 februari 2019, Eindhoven, Catharinakerk om 19.30 uur
  • Zaterdag 9 februari 2019, Rotterdam, Laurenskerk om 19.30 uur
  • Donderdag 14 februari 2019, Alkmaar, Grote Kerk om 19.30 uur
  • Vrijdag 15 februari 2019, Groningen, Martinikerk om 19.30 uur
  • Zaterdag 16 februari 2019, Utrecht, Janskerk om 19.30 uur
  • Zondag 17 februari 2019, Nijmegen, Stevenskerk om 15.00 uur

Liever de uitvoeringen in het Concertgebouw Amsterdam bijwonen? Klik dan hier.

Requiem & Krönungsmesse

Het Requiem van Mozart is bij velen bekend geworden door de film 'Amadeus'. Een prachtig stuk wat het uiterste van The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands zal vragen. Met bijzondere en ijle barokstemmen in combinatie met dirigent Pieter Jan Leusink komt dit stuk volledig tot zijn recht. Wordt daarnaast meegenomen met Mozarts schitterende Krönungsmesse. In zijn tijd bepaalde de aartsbisschop dat de mis niet langer dan 30 minuten mocht duren. En misschien wel juist door deze beperking straalt de mis van vitaliteit en energie.

Kijk voor meer informatie op de site van Stichting Klassieke Concerten NL.