2 tickets voor Jopen Bier Cruise door Haarlem!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

Stap aan boord van de Haarlemse grachtenrondvaart en ontdek de betoverende smaken van Jopen Bier! Leer alles over het brouwproces van deze uitzonderlijke bieren, terwijl je geniet van de prachtige historische stad Haarlem vanaf het water!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

  • 2 tickets voor Jopen Bier Cruise door Haarlem, t.w.v. €99.
  • De voucher(s) is geldig t/m 30 september 2024.

  • Een 90 minuten durende rondvaart door Haarlem.
  • Proef diverse Jopen bieren, van blond tot donker bier, voor ieder wat wils.
  • De bierkenner vertelt jou alles over het brouwproces van het Jopen Bier.
  • Ontdek de prachtigste verhalen over de historische stad Haarlem.
  • Kom alles te weten over o.a. het Teylers museum, Molen de Adriaan, de Jopenkerk en het Frans Hals Museum.
  • Een gezellige rondvaart met vrienden of vriendinnen!

  • Let op! Je dient vooraf de rondvaart te reserveren via de website van Smidtje Canal Cruises. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Je dient minimaal 24 uur van tevoren te reserveren.
  • Let op! De rondvaart is enkel beschikbaar op donderdagavond. Bekijk hier alvast de beschikbare rondvaarten.
  • De minimale leeftijd is 18 jaar.

Smidje Canal Cruises
Spaarne 11 A
2011CC Haarlem

Jopen Bier Cruise met Smidtje Canal Cruises
Stap aan boord van de Haarlemse grachtenrondvaart en laat je meevoeren op een onvergetelijke reis, in samenwerking met het Haarlemse Jopen Bier kom je alles te weten over de historische stad Haarlem. Tijdens de vaartocht langs de grachten ontdek je de geschiedenis van de brouwerij, hun unieke brouwprocessen en de subtiele smaken van diverse bieren.

Of je nu een bierliefhebber bent of gewoon nieuwsgierig bent naar de kunst van het brouwen, deze cruise biedt voor ieder wat wils. Ga mee op deze prachtige rondvaart en ontdek tijdens het proeven de pittoreske charme van Haarlem!

Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek-en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Smidtje Canal Cruises.