2 tickets voor Cheese & Wine Cruise door Haarlem!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

Ervaar de Cheese & Wine Cruise van Smidtje Canal Cruises in Haarlem, waar je tijdens een rondvaart door Haarlem kunt genieten van Nederlandse kazen en heerlijke wijnen!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

  • 2 tickets voor Cheese & Wine Cruise door Haarlem, t.w.v. €79.
  • De voucher(s) is geldig t/m 30 september 2024.

  • Een 90 minuten durende rondvaart door Haarlem.
  • Proef de heerlijke Nederlandse kazen met bijpassende wijnen.
  • Geniet van het prachtige uitzicht op historische bezienswaardigheden en pittoreske burggen.
  • Kom alles te weten over o.a. het Teylers museum, Molen de Adriaan, de Jopenkerk en het Frans Hals Museum.
  • Een gezellige rondvaart met vrienden of vriendinnen!

  • Let op! Je dient vooraf de rondvaart te reserveren via de website van Smidtje Canal Cruises. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Je dient minimaal 24 uur van tevoren te reserveren.
  • Let op! De rondvaart is enkel beschikbaar op zaterdag. Bekijk hier alvast de beschikbare rondvaarten.
  • De minimale leeftijd is 18 jaar.

Smidje Canal Cruises
Spaarne 11 A
2011CC Haarlem

Cheese & Wine Cruise met Smidtje Canal Cruises
Ga op een onvergetelijke culinaire reis met Smidtje Canal Cruises in Haarlem tijdens de Cheese & Wine Cruis. Ervaar de overheerlijke harmonie van Nederlandse kazen en voortreffelijke wijnen terwijl je geniet van het prachtige uitzicht op historische bezienswaardigheden en pittoreske bruggen.

Of je nu een gepassioneerde fijnproever bent of gewoon op zoek bent naar een rustgevend uitje, deze cruise belooft een unieke ervaring waarbij je Haarlem ontdekt. Ga mee op deze prachtige rondvaart en ontdek tijdens het proeven de pittoreske charme van Haarlem!

Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek-en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Smidtje Canal Cruises.