Rondvaart door Amsterdam! (75 min)

Ontdek Amsterdam vanaf het water, een unieke ervaring! Vaar 75 minuten langs de highlights van de stad in een elektrische boot. Audioguide aanwezig in diverse talen.

  • Rondvaart door Amsterdam (vanaf 14 jaar), t.w.v. €17.
  • Rondvaart door Amsterdam (3 t/m 13 jaar), t.w.v. €8,50.
  • De voucher is geldig t/m 31 december 2024.

  • Een rondvaart van 75 minuten door Amsterdam.
  • Bewonder de prachtige 17e-eeuwse grachtenpanden langs de grachten.
  • Ervaar de bruisende sfeer van de grachten, met levendige cafés, restaurants en winkels langs de oevers.
  • Ontdek historische bezienswaardigheden, waaronder De Prinsengracht, het Koninklijk Paleis en het Anne Frank Huis.
  • Audioguide aanwezig in diverse talen.
  • Ervaar Amsterdam op een manier die je nog nooit hebt gezien!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website is verplicht. Meer informatie vind je na aankoop op de voucher.
  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee op de dag van reservering.
  • Bekijk hier alvast de actuele beschikbaarheid.
  • De boot is niet rolstoeltoegankelijk.
  • Honden en huisdieren zijn niet toegestaan op de boot.

Amsterdam Boat Cruises
Badhuiskade 1
1031CL Amsterdam

Rondvaart door Amsterdam met Holland Ticket Services
Geniet tijdens een rondvaart van al het moois wat Amsterdam te bieden heeft.

Stap aan boord, vind een lekker plekje en laat je 75 minuten meenemen door al het moois was Amsterdam te bieden heeft. In een elektrische boot vaar je over de Amsterdamse grachten met een audioguide die je alle ins en outs over Amsterdam kan vertellen. Bewonder de prachtige 17e-eeuwse grachtenpanden langs de grachten. Ervaar de bruisende sfeer van de grachten, met levendige cafés, restaurants en winkels langs de oevers. Een rondvaart over de Amsterdamse grachten is de ideale manier om Amsterdam en zijn rijke geschiedenis te leren kennen.

Audioguide is beschikbaar in verschillende talen (Engels, Italiaans, Spaans, Frans, Duits en Nederlands).

Vertreklocatie: Badhuiskade 1, Amsterdam. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

De locatie is goed bereikbaar vanaf Amsterdam Centraal Station. Je kan pont F3 Buiksloterweg nemen achter het Centraal Station. Vanaf het pontje loop je meteen links richting de A'dam Toren (de toren met de schommel op het dak). Na 250 meter zie je rechts na de brug de vertreksteiger van Amsterdam Boat Cruises.

€ 10,90

€ 17
36%
€ 6,10