Voor 2 personen een rondvaart door Amsterdam met Nederlandse friet + bitterballen!

Verken de prachtige grachten van Amsterdam met Amsterdam Boat Cruises! Dompel jezelf onder in de rijke geschiedenis van Amsterdam terwijl je geniet van een ontspannen rondvaart, inclusief Nederlandse friet en bitterballen!

  • Voor 2 personen rondvaart (90 min) door Amsterdam, inclusief friet + bitterballen, t.w.v. €69.
  • De voucher(s) is geldig t/m 31 december 2024.

  • Ontdek de rijke geschiedenis van Amsterdam.
  • Een 90 minuten durende rondvaart door de grachten van Amsterdam.
  • Met authentieke Nederlandse friet met mayonaise of ketchup en bitterballen.
  • Het eerste drankje (bier, wijn of fris) is inbegrepen.
  • Ontspan in een comfortabele en verwarmde elektrische rondvaartboot.
  • Geniet van live commentaar in het Nederlands en Engels.
  • De ultieme Nederlandse culinaire ervaring!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van de rondvaart is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Let op! Bij het betalen van deze veiling kun je speciale kindertickets aanschaffen van €29,50 voor €25.
  • Opstapplaats: steiger naast This is Holland en de A’dam Toren, Badhuiskade 1, Amsterdam. Na 250 meter zie je rechts de vertreksteiger van Amsterdam Boat Cruises.
  • Niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
  • Honden en huisdieren zijn niet toegestaan op de boot.
  • Informatie brochure aanwezig in het Nederlands, Engels, Italiaans, Spaans, Frans en Duits.
  • De boot is elektrisch en verwarmd.

Amsterdam Boat Cruises
Badhuiskade 1
1031CL Amsterdam

Rondvaart door Amsterdam met friet en bitterballen
Verken de prachtige grachten van Amsterdam met Amsterdam Boat Cruises. Dompel jezelf onder in de rijke geschiedenis en de prachtige architectuur van Amsterdam, terwijl je geniet van een ontspannen rondvaart met friet en bitterballen.

Trek in Hollandse heerlijkheid? Geniet van de knapperige Nederlandse friet met mayonaise of ketchup en proef de hartige smaken van de traditionele Nederlandse bitterballen. De gouden, knapperige bitterballen zijn een must als je in Nederland bent.

Inbegrepen

  • 90 minuten durende rondvaart door Amsterdam.
  • Puntzak friet met mayonaise of ketchup.
  • Portie bitterballen met mosterd.
  • Een welkomstdrankje naar keuze (bier, wijn of fris).

De opstaplocatie is Badhuiskade in Amsterdam. De locatie is gemakkelijk te bereiken vanaf het Centraal Station. Je kunt de veerpont F3 "Buiksloterweg" nemen achter het Centraal Station. Vanaf de pont loop je meteen naar links richting de A'dam Toren (de toren met schommel op het dak). Na 250 meter zie je rechts na de brug de vertreksteiger van Amsterdam Boat Cruises.

Kijk voor meer informatie op de website van Amsterdam Boat Cruises.