2 tickets voor Zoo Osnabrück in Duitsland!

4.5 / 5 (2 beoordelingen)

Van Afrika tot Noord-Amerika tot Azië: ontmoet je favoriete dieren in de negen verschillende dierenwerelden! Spot jij de olifanten, leeuwen, poolvossen of bizons? Ga op dierenwereldreis door de dierentuin van Osnabrück!

4.5 / 5 (2 beoordelingen)

  • 2 tickets (vanaf 17 jaar) voor Zoo Osnabrück in Duitsland, t.w.v. €60.
  • De voucher(s) is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Bekijk hier de 4-persoonsveiling van Zoo Osnabrück.

  • Bezoek meer dan 2.600 dieren van zo'n 290 diersoorten!
  • Van Afrika tot Noord-Amerika tot Azië: bewonder de negen verschillende werelddelen!
  • Spot jij de olifanten, leeuwen, chimpansees, poolvossen of bizons?
  • De jongste dierentuinbezoekers kunnen zich uitleven bij verschillende speeltuinen.
  • In 2022 is waterwereld Mariasiel geopend!

  • Reserveren is niet nodig. De voucher is je entreebewijs. Download de voucher(s) op je smartphone of neem de voucher(s) geprint mee naar Zoo Osnabrück.
  • Let op! Bij het winnen van deze veiling kun je kindertickets (3 t/m 16 jaar) kopen van €20,50 voor €17 per ticket.
  • Gratis parkeren!

Zoo Osnabrück
Klaus-Strick-Weg 12
49082 Osnabrück

Zoo Osnabrück
Aziatische olifanten, leeuwen, chimpansees, poolvossen of bizons: ga op dierenwereldreis door de dierentuin van Osnabrück! Iedereen vindt hier zij favoriete dier. Ontdek Aziatische dieren in de dierenwereld van Angkor Wat of ontmoet Noorse diersoorten in de dierenwereld van Kajanaland.

Spelen, klimmen en modderen
Verspreid over de dierentuin zijn er verschillende speeltuinen waar de jongste dierentuinbezoekers zich helemaal kunnen uitleven. Dieren kijken is geweldig - maar grote en kleine dierentuinbezoekers hebben af en toe een pauze nodig. Daarom vind je in de dierentuin van Osnabrück vier verschillende speeltuinen waar de kinderharten sneller van gaan kloppen. Terwijl de kleintjes ravotten of geitjes aaien, kunnen de ouders zich versterken voor de rest van het dierentuinbezoek.

Kijk voor meer informatie op de website van Zoo Osnabrück.