2 tickets voor het Nederlands Watermuseum!
- 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.
- De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
- Je voucher is je bewijs van betaling. Print deze uit en en laat deze in het museum bij
- de info en tickets balie scannen op geldigheid. Vervolgens ontvang je je entreetickets.
- Kijk op de website van het Watermuseum voor de actuele informatie en de openingstijden.
Het Nederlands Watermuseum
Het Nederlands Watermuseum zorgt voor een spetterend dagje uit voor het hele gezin! Tijdens een bezoek aan dit museum wordt je bewust gemaakt van iets wat elke Nederlander als heel normaal beschouwt: schoon drinkwater. Naast dat het een echt doe-museum is, is het ook nog gevestigd in een prachtige Begijnenmolen uit de 15e eeuw. Wat is er een betere plek voor een watermuseum dan in een molen!
Het Waterlab
Iedere zondag biedt het Watermuseum de mogelijkheid voor kinderen van 6 t/m 12 jaar om als een echte waterprofessor te experimenteren met water. De extra kosten hiervoor zijn € 1,50 per kind. Reserveren voor het Waterlab is helaas niet mogelijk.
Grand Café aan de Beek
Bij een gezellig dagje weg hoort lekker eten! Naast het museum is het sfeervolle Grand Café aan de Beek gevestigd, hier kun je van wat lekkers te eten en drinken genieten. Is het mooi weer? Neem dan plaats op het terras en geniet van het prachtige uitzicht op de Sint-Jansbeek.
Het Watermuseum is goed bereikbaar met de auto. Kom je toch liever met het openbaar vervoer? Check dan je volledige route op 9292.
Kijk voor meer informatie op de website van het Watermuseum.