2 tickets voor Spirit of Winter op Paleis Soestdijk!

5.0 / 5 (3 beoordelingen)

Kom genieten van de winterse warme gezelligheid met duizenden lichtjes tijdens de Spirit of Winter op Paleis Soestdijk! Te bezoeken van 16 t/m 19 november 2023.

5.0 / 5 (3 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Spirit of Winter op Paleis Soestdijk, t.w.v. €37.
  • De voucher is eenmalig geldig tussen 16 t/m 19 november 2023.

  • Kom in de kerstsferen tijdens deze betoverende buitenfair!
  • Laat je verrassen door ruim 110 specialisten, smaakmakers en trendsetters.
  • Geniet onder het genot van een warm drankje van de live muziek.
  • Schuif aan bij een kooksessie gegeven door een chef-kok.
  • Alles om de feestdagen zo feestelijk mogelijk te maken!

  • Let op! De voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Spirit of Winter.
  • Gratis toegang voor kinderen t/m 4 jaar.
  • Voor kinderen van 4 t/m 12 jaar zijn aan de kassa tickets verkrijgbaar voor €7,50.
  • Elk dag geopend van 10:00 uur tot 20:00 uur m.u.v. zondag tot 18:00 uur.
  • Exclusief parkeerkosten van €12,50. Deze tickets koop je online in de ticketshop. Ter plekke beperkt verkrijgbaar.

Paleis Soestdijk
Amsterdamsestraatweg 1
3744AA Baarn

Spirit of Winter op Paleis Soestdijk
Heerlijk wintershoppen op de warmste winterfair van 't land! Specialisten en vakmensen tonen het beste van wat ze in huis hebben. Smaakmakers met culinaire verrassingen, sfeermakers met trendy huis- en tuinverfraaiers, trendsetters met 'fashion musthaves', van eigen ontwerp tot 'handmade' en 'handpicked' en nog veel meer... neem even de tijd om een praatje te maken met onze vakmensen, om het verhaal achter hun product, hun passie te horen.

Heerlijk langs de prachtige stands flaneren en je laten inspireren. En na het 'shop till you drop' tijd voor een break in het HotCafé in de voormalige Oranjerie van Paleis Soestdijk. Warme chocolademelk met slagroom en jammie appeltaart of een glaasje Glühwein. Of loop even binnen in de HofKeuken en maak een praatje met Butler Cornelis over 'The Gift of Good Manners' of bezoek de verrassende Oriëntaalse kookdemo van chef-kok Dee van 'Dee's Kitchen'. Voor een lekkere hartige snack, vegan, vegetarisch maar ook voor de carnivoren onder ons kun je terecht bij een van de gezellige foodtrucks.

Kijk voor meer informatie op de website van Spirit of Winter.