2 entreetickets voor wellnessresort SpaWeesp!

Tickets voor wellnessresort SpaWeesp bij Ticketveiling.nl. Mis deze sauna en wellness veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

Weesp (Basisweg 1, 1383 NC).

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • Geldig t/m 30 september 2020.

2 entreetickets voor een heerlijke dag ontspannen bij wellnessresort SpaWeesp, ter waarde van € 69.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Let op: SpaWeesp is tot nader order gesloten vanwege het Corona-virus. Kijk voor de exacte openingsdatum op de website.

  • Online reserveren is verplicht volgens de stappen op je voucher.
  • Op vrijdag, zaterdag, zondag en badkledingdag geldt een toeslag van €5,25 p.p. (te voldoen aan SpaWeesp)
  • De minimumleeftijd is 18 jaar.

SpaWeesp

Dit wellnessresort ligt in een rustige omgeving, langs de Vecht en aan de rand van de vestingstad Weesp, vlakbij Amsterdam. Dit volledig gerenoveerde wellnessresort ligt in het prachtige buitengebied van Amsterdam en heeft vele sauna’s en baden. Ontvlucht de drukte van alledag en kom hier volledig tot rust.

Stap binnen in een wereld van luxe en ontspanning en beleef de mediterrane sfeer in het resort. Neem plaats in het restaurant om te genieten van een heerlijke lunch of diner of geniet van een kleine versnapering rondom de warme openhaard. Het verwarmde Amarantos bad is een heerlijke plek om te ontspannen terwijl het buiten ijzig koud is. Een bezoek aan het exotische SpaWeesp voelt als een dagje vakantie. Met een massage of uniek wellnessritueel maak jij je dag helemaal compleet. Wanneer kom jij relaxen?

Ontdek wellness in badkleding

Ook in badkleding kan je heerlijk genieten van alle wellnessfaciliteiten. Iedere maandag is het badkledingdag bij SpaWeesp.

Kijk voor meer informatie op de website van SpaWeesp.

asisweg 1
1383 NC