1 ticket voor avondentree bij Thermen & Wellness Anholts in Schoonebeek!

4.8 / 5 (11 beoordelingen)

Thermen & Wellness Anholts is gevestigd in het prachtige Beekdal-landschap. Geniet van  sauna's en stoombaden, ervaar ultieme ontspanning en verwen jezelf op een avondje uit in een rustgevende omgeving.

4.8 / 5 (11 beoordelingen)

  • 1 ticket voor avondentree bij Thermen & Wellness Anholts in Schoonebeek, t.w.v. €24.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

  • Geniet van sauna's zoals een Finse sauna, kruidensauna, infrarood cabine en een stoombad.
  • Mogelijkheid tot het bijboeken van verschillende behandelingen.
  • Thermen & Wellness Anholts is één van de bekendste thermencentra van Noord Nederland.
  • Maak je avond nog completer met een heerlijk diner.
  • Sfeervolle ligweide zodat je kunt genieten van de buitenlucht.
  • Laat je een avond volledig verwennen en helemaal tot rust komen!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Thermen & Wellness Anholts is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Avondentree is vanaf 16:30 uur.
  • Bekijk hier alvast de actuele beschikbaarheid.
  • Thermen & Wellness Anholts heeft geen badkleding dagen.
  • Bekijk hier de actuele openingstijden en damesdagen.
  • Het gebruik van een handdoek, badlaken, badjas en badslippers zijn verplicht. Er is een mogelijkheid om badlakens en een badjas te huren. Slippers kun je kopen.
  • Kinderen jonger dan 16 jaar worden uitsluitend onder begeleiding van een volwassene toegelaten.
Tickets bijkopen

Anholts Thermen & Wellness
Europaweg 191
7761AE Schoonebeek

Thermen & Wellness Anholts
Thermen & Wellness Anholts is een gemoedelijke, sfeervolle én een ontspannende plek om helemaal tot jezelf te komen. Het is gevestigd in het prachtige Beekdal-landschap in de provincie Drenthe. Thermen & Wellness Anholts is op dit moment één van de meeste bekende thermencentra in Noord-Nederland. Dit familiebedrijf staat garant voor een hoge kwaliteit aan lichaamsverzorging, gastronomie en saunafaciliteiten.

Saunafaciliteiten

  • Finse saunacabine 90 ºC
  • Ruusu® (roos) cabine
  • Kruidensauna
  • Buitencabine 70 ºC
  • Valo® (licht) bad
  • Infrarood cabine
  • Stoombad
  • Binnen- en buitenbaden
  • Rustruimtes

Kijk voor meer informatie op de website van Thermen & Wellness Anholts.