2 tickets voor Thermen & Wellness Anholts in Schoonebeek!

4.8 / 5 (9 beoordelingen)

Thermen & Wellness Anholts is gevestigd in het prachtige Beekdal-landschap. Geniet van sauna's en stoombaden, ervaar ultieme ontspanning en verwen jezelf op een compleet dagje uit in een rustgevende omgeving.

4.8 / 5 (9 beoordelingen)

  • 2 tickets voor sauna entree bij Thermen & Wellness Anholts in Schoonebeek, t.w.v.€70.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

  • Geniet van sauna's zoals een Finse sauna, kruidensauna, infrarood cabine en een stoombad.
  • Mogelijkheid tot het bijboeken van verschillende behandelingen.
  • Thermen & Wellness Anholts is één van de bekendste thermencentra van Noord Nederland.
  • Maak je dag nog completer met een heerlijke lunch of diner.
  • Sfeervolle ligweide zodat je kunt genieten van de buitenlucht.
  • Laat je een volledige dag verwennen en helemaal tot rust komen!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Thermen & Wellness Anholts is verplicht. Via de stappen op de voucher dien je een dag en tijdstip te reserveren. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Bekijk hier alvast de actuele beschikbaarheid.
  • Thermen & Wellness Anholts heeft geen badkleding dagen.
  • Bekijk hier de actuele openingstijden en damesdagen.
  • Het gebruik van een handdoek, badlaken, badjas en badslippers zijn verplicht. Er is een mogelijkheid om badlakens en een badjas te huren. Slippers kun je kopen.
  • Kinderen jonger dan 16 jaar worden uitsluitend onder begeleiding van een volwassene toegelaten.
Tickets bijkopen

Anholts Thermen & Wellness
Europaweg 191
7761AE Schoonebeek

Thermen & Wellness Anholts
Thermen & Wellness Anholts is een gemoedelijke, sfeervolle én een ontspannende plek om helemaal tot jezelf te komen. Het is gevestigd in het prachtige Beekdal-landschap in de provincie Drenthe. Thermen & Wellness Anholts is op dit moment één van de meeste bekende thermencentra in Noord-Nederland. Dit familiebedrijf staat garant voor een hoge kwaliteit aan lichaamsverzorging, gastronomie en saunafaciliteiten.

Saunafaciliteiten

  • Finse saunacabine 90 ºC
  • Ruusu® (roos) cabine
  • Kruidensauna
  • Buitencabine 70 ºC
  • Valo® (licht) bad
  • Infrarood cabine
  • Stoombad
  • Binnen- en buitenbaden
  • Rustruimtes

Kijk voor meer informatie op de website van Thermen & Wellness Anholts.