Kom samen tot rust bij Thermen Binnenmaas - bron van ontspanning!

Kom helemaal tot rust bij de hypermoderne en gloednieuwe sauna en wellnesscomplex Thermen Binnenmaas in 's-Gravendeel, nabij Rotterdam.  Thermen Binnenmaas  heeft een uitgebreid assortiment aan cabines en stoombaden. Geniet van een dagje complete rust en ontspanning!

's-Gravendeel, Zuid-Holland

t.w.v. € 51,90

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

        • Sauna entree voor twee personen bij Thermen Binnenmaas t.w.v. € 51,90.
        • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
        • Locatie: ‘s-Gravendeel (Strijenseweg 109, 3295 KN).

        • Kom helemaal tot rust in het hypermoderne en gloednieuwe relax- en wellnesscomplex!
        • Twee stoombaden en 10 sauna's op verschillende temperaturen.
        • Prachtige tuin met een heerlijk natuurbad om in rond te zwemmen en in af te koelen!
        • De ruimtelijke opzet en het gebruik van prachtige natuurlijke materialen zorgen voor een rustgevende sfeer.
        • Verwen jezelf extra met een kwaliteitsmassage of schoonheidsbehandeling.

        • Thermen Binnenmaas heeft geen badkledingdagen. Wel is er iedere eerste maandag van de maand damesdag, indien deze op een feestdag valt verschuift deze een week .
        • Handdoek, badjas en slippers zijn verplicht. Je mag je eigen badjas, handdoek en slippers meenemen, anders kan je die huren bij Thermen Binnenmaas.
        • Dagelijks geopend van 10:00 tot 23:00. Gesloten op 31 december 2020, 1 januari en 27 april 2021.

        Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

                      • Je voucher(s) is je entreebewijs. Neem deze uitgeprint mee naar Thermen Binnenmaas.
                      • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die de Thermen Binnenmaas heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
                      • Kijk op de website van de Thermen Binnenmaas voor de actuele informatie en openingstijden.

                      Thermen Binnenmaas

                      Thermen Binnenmaas is een hypermoderne en gloednieuwe sauna en wellnesscomplex gelegen in de Hoeksche waard op ongeveer vijf minuten rijden van Dordrecht. In de wellness vind je alle luxe, heerlijke massages, sauna’s, een hamamtempel, schoonheidssalon, relaxruimte, zwembad, kruidenbaden en een schitterende relaxtuin. Meteen bij het betreden van de lobby voel je je al ontspannen. De ruimtelijke opzet en het gebruik van prachtige natuurlijke materialen zorgen voor een rustgevende sfeer. Deze bijzondere materialen en sfeerdecoraties zijn doorgevoerd in de gehele wellness en zorgen ervoor dat je dit behaaglijke gevoel vasthoudt gedurende jouw bezoek aan Thermen Binnenmaas.

                      Als je van verschillende cabines houdt kun je bij Thermen Binnenmaas prima terecht. Met maar liefst 10 verschillende sauna’s en 2 stoombaden is er voor ieder wat wils. De temperaturen variëren van 60 tot 90 graden en na de warmte van de sauna is het zoeken naar verkoeling ook geen enkel probleem. Met diverse koude baden, een stort-emmer ruimte en een unieke tropische stortdouche waarin je je voor even in het Amazonegebied waant, is het afkoelen een unieke belevenis!

                      Kijk voor meer informatie op de website van Thermen Binnenmaas.

                      Strijenseweg 109
                      3295 KN 's-Gravendeel