2 avond entreetickets voor Sauna Drôme in Putten!

4.6 / 5 (98 beoordelingen)

Kom heerlijk genieten bij Sauna Drôme in Putten, een stukje Finland op de Veluwe! Middenin de prachtige natuur van de Veluwe beleef je een fijne verwendag.

4.6 / 5 (98 beoordelingen)

  • 2 avondtickets voor Sauna Drôme Putten (avond entree), t.w.v. €45.
  • De voucher(s) is 2 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Bekijk hier de 1-persoonsveiling van Sauna Drôme Putten.

  • Na een drukke dag helemaal tot rust komen.
  • Geniet van een traditionele Finse sauna op de Veluwe.
  • Diverse sauna's zoals een Panorama sauna, infraroodsauna, saunadrome boot (sauna cabine op een boot) of grotsauna.
  • Genieten in de whirlpools, een verwarmd buitenzwembad, een kruidenbad en Turks stoombad.

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Sauna Drôme Putten is verplicht. Via de stappen op de voucher dien je een dag en tijdsstip te reserveren. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Bekijk hier alvast de actuele beschikbaarheid.
  • Er zijn geen badkleding- of damesdagen.
  • Een badjas, handdoek en slippers zijn verplicht. Dit kun je ook huren bij de sauna zelf.
  • De hoofdboeker moet minimaal 18 jaar oud zijn. Kinderen zijn uitsluitend welkom onder begeleiding van een volwassene tot 19:00 uur.
  • De voucher is geldig op alle dagen van de week m.u.v. 1e en 2 kerstdag en nieuwjaarsdag. Bekijk hier de actuele openingstijden.
  • Gratis parkeren.

Sauna Drôme Putten
Tolweg 15
3881 SX Putten

Sauna Drôme Putten
Midden in de prachtige natuur van de Veluwe ligt Sauna Drôme. Traditionele Finse houten sauna’s, omsloten door dennenbomen en gelegen aan bosmeren, geven je de authentieke Finse beleving. De variatie aan sauna’s en baden zijn de ingrediënten om een dag heerlijk te ont-stressen, ontspannen en op te laden.

Zo ontspannend kan warmte zijn
Vanuit de Finse blokhut, de originele Rooksauna of de unieke dromeboot kan je genieten van het rustieke meertje met watervogels en van de reeën die daar hun dagelijkse drinkplaats hebben gevonden.

Binnen faciliteiten

  • Diverse binnensauna’s
  • Kruidenbad
  • Turks stoombad
  • Voetenbad
  • Infrarood stoelen

Buiten faciliteiten

  • Drôme Boot
  • Grotsauna
  • Panorama sauna
  • Verwarmd buitenbad
  • Whirlpools
  • Koude neveldouche
  • Dompelbaden
  • Infrarood sauna

Kijk voor meer informatie op de website van Sauna Drôme Putten.