Een spannende Mystery City Game door Amsterdam!

Ga met vrienden, familie of collega's op pad en ontdek de stad, ontcijfer de puzzels en ontrafel het mysterie van Amsterdam!

  • Met 4 personen een Mystery City Game door Amsterdam, t.w.v. €100.
  • Geldig voor 4 personen.
  • De voucher is geldig t/m 31 januari 2023.
  • Locatie: Mystery City HQ, Zwanenburgwal 178, 1011JH Amsterdam.

  • Een outdoor escape room die je langs de must-see attracties van Amsterdam brengt.
  • Los de puzzels op terwijl je op verkenning gaat en plezier hebt met vrienden en familie!
  • Ervaar waargebeurde verhalen uit de geschiedenis van de stad.
  • Ontmoet de Game Master op het Geheime Hoofdkwartier om een rugzak op te halen met daarin alle materialen voor het spel.

  • Geschikt voor 6 jaar en ouder.
  • Tijdsduur: 2 uur
  • Ideaal voor een groep vrienden, familie of als teamuitje.
  • Spellen zijn beschikbaar in 6 verschillende talen: Nederlands, Engels, Frans, Duits, Spaans en Italiaans.
  • Voor kinderen van 6 t/m 12 jaar kun je bij het betalen kindertickets kopen van €15 voor €10.

  • Je ontvangt de vouher(s) na betaling direct per e-mail.
  • Let op! Reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Kijk op de website van Mystery City Games voor de actuele informatie.

Mystery City Games Amsterdam

In onze speurtochten loop je door de straten van Amsterdam terwijl je een waargebeurd historisch mysterie oplost. Volg de schatkaart om vijf verschillende locaties te bezoeken, puzzels op te lossen en een reeks sloten te openen om het antwoord te ontdekken. Leg je telefoon weg, haal een rugzak op bij het Waterlooplein en ontsnap naar een andere eeuw via prachtig ontworpen puzzel- en hulpstukken. Volg het verhaal op jouw eigen tempo! Race tegen de klok of gewoon genieten van het avontuur-, hoe dan ook, wij zijn ervan overtuigd dat dit de beste manier is om de stad te verkennen of je hier nu bent voor een dagje uit, een weekendje weg of hier al je hele leven woont.

Het spel wordt 100% buiten gespeeld en alleen met mensen van jouw eigen groep, waardoor het perfect is voor dates, huisgenoten of families met kinderen (6+ word aanbevolen). We hebben twee verhalen om uit te kiezen. In 'Het Mysterie van een Geheime Afzender' duiken spelers in de Gouden Eeuw op zoek naar een lid van een geheim genootschap. 'Operatie 45' neemt spelers mee door verhalen van het Nederlands Verzet terwijl zij op zoek gaan naar diamanten die vermist zijn geraakt aan het begin van de Tweede Wereldoorlog.

Spelers: 2-6 per team (meerdere teams ook mogelijk)
Begin- en eindpunt: Waterlooplein
Tijdsduur: 2 uur

Kijk voor meer informatie op de website van Mystery City Games.