Ontdek Nederland met de hele familie tijdens een autopuzzeltocht!

Ga met de auto en het hele gezin op ontdekkingsreis met één van de autopuzzeltochten. Je hebt keuze uit verschillende routes door heel Nederland.

t.w.v. € 19,50

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Een autopuzzeltocht door heel Nederland, t.w.v. € 19,50.
  • De voucher is geldig t/m 31 december 2021.

  • Inclusief echt rally roadbook met instructies en puzzels.
  • Leuk voor gezinnen met kinderen vanaf 6 jaar.
  • Je hebt keuze uit verschillende routes door heel Nederland. Bekijk hier alle routes.
  • Bepaal zelf wanneer je de puzzeltocht gaat doen.
  • Hét perfecte corona-proof uitje!
  • De routes zijn +/- 60 km lang.

  • Met de vouchercode kun je de een van de routes reserveren. Meer informatie vind je na het winnen op de voucher.
  • Na het reserveren ontvang je het roadbook per e-mail.
  • De routes zijn ongeveer 60 kilometer lang en duren circa 3 uur.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: het reserveren van een route is noodzakelijk.
  • Kijk op de website van autopuzzeltocht voor de actuele informatie.

Autopuzzeltocht voor het hele gezin

Ontdek Nederland met de hele familie!  Ga met de auto op ontdekkingsreis met één van de puzzeltochten en ontdek Nederland met de hele familie. Herleef de 'oude' tijden met je eigen kinderen en kies bijvoorbeeld voor de stoere fortenroute, of leer meer over de molens van Nederland met de Veluwse Molenroute. Ontdek de prachtige Gooi en Vechtstreek met al zijn groen en kleine weggetjes. De routes zijn +/- 60 km lang. Alle tochten doe je middels het bolletje-pijltje-systeem, net als in een echte rally! En voor de achterbank is er natuurlijk de auto bingo én lossen jullie ook nog allerlei puzzels en raadsels op onderweg.

De autopuzzeltochten zijn geschikt voor families met kinderen vanaf een jaar of 6. De puzzeltocht is zo gemaakt, dat er voor iedereen in de auto iets te doen is. Iedereen in de auto helpt mee met het vinden naar de antwoorden van de vragen die je onderweg krijgt.

Kijk voor meer informatie op de website van autopuzzeltocht.