Vivaldi multicolor sieraden set met Swarovski elementen!

Met deze prachtige sieraden set van Vivaldi steel jij de show bij iedere gelegenheid. Of je ze nu draagt bij een chique gelegenheid of gewoon naar kantoor, de sieraden zullen niet onopgemerkt blijven.

t.w.v. € 39,95

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 3,95 verzendkosten.

  • Gouden sieraden set met Swarovski elementen van Vivaldi, t.w.v. €39.95

  • Een verstelbare ketting met karabijnhaak sluiting en 2 bijpassende oorknopjes.
  • Beiden sieraden hebben een 18 karaat gouden coating.
  • De sieraden zijn versierd met zirkonia steentjes en Swarovski elementen.
  • De sieraden worden verstuurd in een mooie geschenkverpakking.

  • De sieraden zijn nikkel-vrij en hypoallergeen.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Vivaldi sieraden set met gouden coating

Deze mooie sieraden set maakt jouw outfit helemaal af! De sieraden hebben een prachtige kleurencombinatie en een gouden 18 karaat coating. Een geweldig cadeau voor jezelf of iemand anders.

Productspecificaties:

  • Lengte ketting: 50 cm
  • Gewicht ketting: 8 gram
  • Diameter oorknopjes: 1.5 cm
  • Gewicht oorknopjes: 4 gram per stuk
  • Ketting is verstelbaar en voorzien van karabijnhaaksluiting
  • 18K gouden coating
  • Versierd met gekleurde zirkonia steentjes en swarovski elementen