Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!
Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!
Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!
Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!
Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!

Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!

Deze mix van Power Foods bestaat uit: Gojibes, Honing bes, Blauwe bes en Granaatappel. Ontzettend gezond en mogen dan ook niet ontbreken!

Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!
Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!
Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!
Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!
Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!

Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!

Deze mix van Power Foods bestaat uit: Gojibes, Honing bes, Blauwe bes en Granaatappel. Ontzettend gezond en mogen dan ook niet ontbreken!

Deze mix van Power Foods bestaat uit: Gojibes, Honing bes, Blauwe bes en Granaatappel. Ontzettend gezond en mogen dan ook niet ontbreken!

De veiling

  • Een mix van 3 Power Foods fruitplanten voor buiten, t.w.v. € 59,95.
    1x Gojibes
    1x Honing bes
    1x Blauwe bes
    1x Granaatappel
  • Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • De fruitboompjes zijn direct afkomstig zijn van de kweker. 
  • Ontzettend gezond en mogen dan ook niet ontbreken!
  • De bladeren van Gojibes zijn grijsgroen en geven een prachtig aanzicht in jouw tuin.
  • De Granaatappel plant geeft een prachtige Mediterraanse uitstraling.
  • De blauwe bes is een heerlijke vrucht én leuk als struikje.

Goed om te weten

  • De fruitplanten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Let op: De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden: 1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Power Foods fruitplanten

Deze mix van Power Foods bestaat uit: Gojibes, Honing bes, Blauwe bes en Granaatappel. Ontzettend gezond en mogen dan ook niet ontbreken!

Gojibes

De Gojibes ook wel Boksdoorn genoemd, komt van oorsprong uit het verre Oosten. De bladeren van deze bes zijn grijsgroen en geven een prachtig aanzicht in jouw tuin. De plant is zeer goed bestand tegen de winter, ze zal blad verliezen in deze periode. In de periode van juni en juli zal ze paarse bloemen afgeven, de bessen zijn eetbaar. Een plaats in de lichte schaduw wordt aangeraden. 

Bij levering is deze Gojibes plant zonder blad en heeft een hoogte van 30-40 cm inclusief pot gemeten. 

Honing bes

De Honing bes ook wel familie van de kamperfoelie kan uitgroeien tot een flinke struik.  Vroeg in het jaar zullen de gele niet geurende bloemen tevoorschijn komen en zal ook de productie starten van de honingzoete blauwe vruchten. Ze zijn ontzettend gezond en zitten bomvol vitamine B en C. Deze bessen kunnen zo gegeten worden, maar zijn ook heerlijk om te verwerken in sap, jam of te gebruiken als taart vulling. 

Bij levering is deze Honing bessen plant zonder blad en heeft een hoogte van 30-40 cm inclusief pot gemeten.

Blauwe bes

De Blauwe bes is een heerlijke vrucht, maar ook leuk als struikje. Het is een laagblijvende struik met kleine hangende bloemen die wit in het voorjaar zullen zijn. In het najaar krijgt het struikje prachtige herfstkleuren. Blauwe bessen zijn ontzettend gezond.

De blauwe bessen planten kunnen een hoogte krijgen van 1,5 – 2,5 meter. Ze staan het liefst in de zon. Bij levering zullen deze blauwe bes plant niet veel bladeren hebben en een hoogte van 30-40 cm inclusief pot gemeten. De producten worden geleverd inclusief kleurrijke marketing tube met uitleg. 

Granaatappel

De Granaatappel plant geeft een prachtige Mediterraanse uitstraling. De bladeren van deze plant zijn smal, ovaal en groen van kleur. Nadat de bloei heeft plaatsgevonden kunnen er granaatappels gaan vormen. De plant is matig winterhard en staat het liefst op een lichte plaats in de zon of halfschaduw.

Bij levering zullen deze blauwe bes plant niet veel bladeren hebben en een hoogte van 30-40 cm inclusief pot gemeten. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.