Set van 4 Power Foods vitamineplantjes voor buiten!

Deze mix van Power Foods bestaat uit: Gojibes, Honing bes, Blauwe bes en Granaatappel. Ontzettend gezond en mogen dan ook niet ontbreken!

t.w.v. € 59,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Een mix van 3 Power Foods fruitplanten voor buiten, t.w.v. € 59,95.
    1x Gojibes
    1x Honing bes
    1x Blauwe bes
    1x Granaatappel
  • Verzending mogelijk t/m week 50 in 2020 daarna mogelijk vanaf 2021 week 6 t/m week 26.

  • De fruitboompjes zijn direct afkomstig zijn van de kweker.
  • Ontzettend gezond en mogen dan ook niet ontbreken!
  • De bladeren van Gojibes zijn grijsgroen en geven een prachtig aanzicht in jouw tuin.
  • De Granaatappel plant geeft een prachtige Mediterraanse uitstraling.
  • De blauwe bes is een heerlijke vrucht én leuk als struikje.

  • De fruitplanten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 daarna mogelijk vanaf 2021 week 6 t/m week 26.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Power Foods fruitplanten

Gojibes

De Gojibes ook wel Boksdoorn genoemd, komt van oorsprong uit het verre Oosten. De bladeren van deze bes zijn grijsgroen en geven een prachtig aanzicht in jouw tuin. De plant is zeer goed bestand tegen de winter, ze zal blad verliezen in deze periode. In de periode van juni en juli zal ze paarse bloemen afgeven, de bessen zijn eetbaar. Een plaats in de lichte schaduw wordt aangeraden.

Bij levering is deze Gojibes plant zonder blad en heeft een hoogte van 30-40 cm inclusief pot gemeten.

Honing bes

De Honing bes ook wel familie van de kamperfoelie kan uitgroeien tot een flinke struik.  Vroeg in het jaar zullen de gele niet geurende bloemen tevoorschijn komen en zal ook de productie starten van de honingzoete blauwe vruchten. Ze zijn ontzettend gezond en zitten bomvol vitamine B en C. Deze bessen kunnen zo gegeten worden, maar zijn ook heerlijk om te verwerken in sap, jam of te gebruiken als taart vulling.

Bij levering is deze Honing bessen plant zonder blad en heeft een hoogte van 30-40 cm inclusief pot gemeten.

Blauwe bes

De Blauwe bes is een heerlijke vrucht, maar ook leuk als struikje. Het is een laagblijvende struik met kleine hangende bloemen die wit in het voorjaar zullen zijn. In het najaar krijgt het struikje prachtige herfstkleuren. Blauwe bessen zijn ontzettend gezond.

De blauwe bessen planten kunnen een hoogte krijgen van 1,5 – 2,5 meter. Ze staan het liefst in de zon. Bij levering zullen deze blauwe bes plant niet veel bladeren hebben en een hoogte van 30-40 cm inclusief pot gemeten. De producten worden geleverd inclusief kleurrijke marketing tube met uitleg.

Granaatappel

De Granaatappel plant geeft een prachtige Mediterraanse uitstraling. De bladeren van deze plant zijn smal, ovaal en groen van kleur. Nadat de bloei heeft plaatsgevonden kunnen er granaatappels gaan vormen. De plant is matig winterhard en staat het liefst op een lichte plaats in de zon of halfschaduw.

Bij levering zullen deze blauwe bes plant niet veel bladeren hebben en een hoogte van 30-40 cm inclusief pot gemeten.