2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!

Set van 2 XL winterharde olijfbomen op stam. De olijfbomen produceren echte eetbare olijven en zijn ideaal voor iedere tuin.

t.w.v. € 89,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 2 XL olijfbomen op stam hoogte 90-100 cm hoog gemeten incl pot, t.w.v. € 89,95.

  • Een prachtige groenblijvende plant gedurende het hele jaar.
  • Plant de bomen in de volle grond of als kuipplant.
  • De olijfboom is winterhard tot -15 graden Celcius.
  • Een ideale boom voor in de Nederlandse achtertuin.
  • Produceert echte eetbare olijven.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Olijfboom op stam

De olijfboom (latijnse naam: Olea Europaea) is een prachtige groenblijvende boom die jouw tuin of balkon een mediterraan tintje geeft. De olijfbomen produceren echte eetbare olijven. Deze bomen zijn zeer winterhard (tot -15 graden Celsius) en zijn dus ideaal voor het Nederlandse klimaat. De olijf is een groenblijvende boom met dikke, leerachtige bladeren die in tegengestelde paren langs de stengel groeien.

De olijfbomen zijn ideaal voor iedere tuin. Je kunt de bomen zowel in kuipen planten voor op het terras als in de volle grond in de tuin. De bomen staan het liefst op een zonnige plek. Wanneer de boom in een pot wordt gehouden, zorg er dan altijd voor dat er voldoende gaten onderin de pot zitten. De bomen houden niet van natte voeten.

In het voorjaar en de zomer regelmatig water geven. Indien het nodig is om de plant te snoeien kan dit het beste in het vroege voorjaar of in het najaar (rond oktober).

De olijfbomen worden geleverd met een hoogte van ongeveer 90-100 cm (gemeten met pot) en worden geleverd in een pot met diameter van 21cm.