2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!
2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!
2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!
2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!

2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!

Set van 2 XL winterharde olijfbomen op stam. De olijfbomen produceren echte eetbare olijven en zijn ideaal voor iedere tuin. 

2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!
2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!
2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!
2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!

2 XL olijfbomen op stam hoogte ↕ 90 - 100 cm!

Set van 2 XL winterharde olijfbomen op stam. De olijfbomen produceren echte eetbare olijven en zijn ideaal voor iedere tuin. 

Set van 2 XL winterharde olijfbomen op stam. De olijfbomen produceren echte eetbare olijven en zijn ideaal voor iedere tuin. 

De veiling

  • Set van 2 XL olijfbomen op stam hoogte 90-100 cm hoog gemeten incl pot, t.w.v. € 89,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • Een prachtige groenblijvende plant gedurende het hele jaar. 
  • Plant de bomen in de volle grond of als kuipplant. 
  • De olijfboom is winterhard tot -15 graden Celcius.
  • Een ideale boom voor in de Nederlandse achtertuin. 
  • Produceert echte eetbare olijven. 

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 

Meer informatie

Olijfboom op stam 

De olijfboom (latijnse naam: Olea Europaea) is een prachtige groenblijvende boom die jouw tuin of balkon een mediterraan tintje geeft. De olijfbomen produceren echte eetbare olijven. Deze bomen zijn zeer winterhard (tot -15 graden Celsius) en zijn dus ideaal voor het Nederlandse klimaat. De olijf is een groenblijvende boom met dikke, leerachtige bladeren die in tegengestelde paren langs de stengel groeien.

Verzorging

De olijfbomen zijn ideaal voor iedere tuin. Je kunt de bomen zowel in kuipen planten voor op het terras als in de volle grond in de tuin. De bomen staan het liefst op een zonnige plek. Wanneer de boom in een pot wordt gehouden, zorg er dan altijd voor dat er voldoende gaten onderin de pot zitten. De bomen houden niet van natte voeten. 

In het voorjaar en de zomer regelmatig water geven. Indien het nodig is om de plant te snoeien kan dit het beste in het vroege voorjaar of in het najaar (rond oktober). 

De olijfbomen worden geleverd met een hoogte van ongeveer 90-100 cm (gemeten met pot) en worden geleverd in een pot met diameter van 21cm.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.