2 prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle' hoogte ↕ 40 - 50 cm!
2 prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle' hoogte ↕ 40 - 50 cm!
2 prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle' hoogte ↕ 40 - 50 cm!
2 prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle' hoogte ↕ 40 - 50 cm!

2 prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle' hoogte ↕ 40 - 50 cm!

Hortensia 'Strong Annabelle'  is een populaire Hortensia en heeft prachtige en gigantische witte bloemen. Deze Hortensia is een sterkere variant van de gewone Hortensia en blijft wanneer het hard waait of regent rechtop staan. De Hortensia 'Strong Annabelle is daarom perfect voor in jouw tuin of op je balkon.

2 prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle' hoogte ↕ 40 - 50 cm!
2 prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle' hoogte ↕ 40 - 50 cm!
2 prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle' hoogte ↕ 40 - 50 cm!
2 prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle' hoogte ↕ 40 - 50 cm!

2 prachtige Hortensia's 'Strong Annabelle' hoogte ↕ 40 - 50 cm!

Hortensia 'Strong Annabelle'  is een populaire Hortensia en heeft prachtige en gigantische witte bloemen. Deze Hortensia is een sterkere variant van de gewone Hortensia en blijft wanneer het hard waait of regent rechtop staan. De Hortensia 'Strong Annabelle is daarom perfect voor in jouw tuin of op je balkon.

Hortensia 'Strong Annabelle'  is een populaire Hortensia en heeft prachtige en gigantische witte bloemen. Deze Hortensia is een sterkere variant van de gewone Hortensia en blijft wanneer het hard waait of regent rechtop staan. De Hortensia 'Strong Annabelle is daarom perfect voor in jouw tuin of op je balkon.

De veiling

  • Set van 2 'Strong Annabelle' Hortensia's van 40-50 cm hoog inclusief pot, t.w.v. € 59,95.
  • Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • De Strong Annabelle is een sterke variant van de gewone Hortensia.
  • Produceert enorme ronde bollen van 30 cm doorsnee.
  • Kan tot wel 150 cm hoog worden.
  • Past perfect in een zomerse tuin!
  • De Strong Annabelle heeft een lange bloei van juli t/m september met prachtige witte bloemen.
  • Een van de sterkste hortensiastruiken die er zijn.
  • Bolvormige bloemclusters zo groot als een voetbal.

Goed om te weten

  • Bij levering varieert de hoogte van 40–50 cm groot, gemeten inclusief pot.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Hydrangea Arborescens 'Strong Annabelle'

De bolvormige clusters van bloempjes kunnen wel de grootte van een voetbal krijgen. De bloemen van deze hortensiastruik beginnen met een hagelwitte kleur. Nadat ze verkleuren naar een frisse, limoengroene kleur, krijgen ze een prachtige bruine herfstkleur. ‘Strong Annabelle’ is een van de sterkste hortensias die er zijn. Vanwege de extra stevige takken kan deze struik zware windstoten en hevige regenbuien eenvoudig weerstaan. Deze bladverliezende hortensiastruik is winterhard in Nederland en bloeit van juni tot september. Van de grote bloembollen kun je nog langer plezier hebben. Die zijn namelijk erg geschikt om te drogen om er vervolgens je huis mee te decoreren.

Hoe verzorg ik een Hortensia?

Een hortensia staat het liefst ergens half in de schaduw. In principe groeit een hortensia in iedere grondsoort. Heb je echter kleigrond in je tuin dan is het aan te raden om dit met potgrond te mengen. Een volwassen hortensia kan zo’n 1 tot 3 meter hoog worden. Water geven doe je tijdens langdurige periodes van droogte of warmte. Deze struik kun je het beste snoeien in maart. Snoei de bloemstengels dan terug tot 60-70 cm boven de grond. Op deze manier zullen ze sterk genoeg blijven om de grote bloembollen te kunnen dragen.

Bloomique

Bloomique streeft naar optimale bescherming tijdens de verzending. De speciale plantenverpakking zorgt er voor dat de plant op de juiste positie blijft. De verpakkingstechniek houdt rekening met het beschermen van de wortels, bladeren en bloemen van de plant. Zo blijven ze gezond en onbeschadigd als ze onderweg zijn met de pakketdienst naar jou!

Iedere plant is uniek. De afbeeldingen die je hier ziet zijn van de verwachte resultaten wanneer de planten volgroeid zijn. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een andere uitkomst zorgen. Ga daarom voor aankoop goed na of deze planten geschikt zijn voor jouw huis of tuin.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.