Set van 2 grote Europese dwergdadelpalmen, hoogte ↕ 70 - 90 cm!

Creëer een subtropische sfeer in de tuin met deze prachtige Europese dwergdadelpalmen! Deze palm is het beste bestand tegen harde wind en dus goed geschikt voor het Nederlandse klimaat. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 119,90

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

De veiling

De veiling

  • Set van 2 grote Europese dwergdadelpalmen van 70-90 cm hoog, t.w.v. € 119,90.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 in 2020 daarna mogelijk vanaf 2021 week 2 t/m week 26. 
  • Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • De enige palm die van nature in Europa voorkomt.
  • Creëer een fijne subtropische sfeer. 
  • De palm is winterhard en kan extreme droogte doorstaan. 
  • Het is een typische waaierpalm die compact opgroeit als een bossige struik.

Goed om te weten

  • Bij levering varieert de hoogte van 70 – 90 cm.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Let op: De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden: 1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 daarna mogelijk vanaf 2021 week 2 t/m week 26.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Europese dwergdadelpalm

De Europese dwergdadelpalm is de enige palm die van nature in Europa voorkomt. De palmkan behoorlijke vorst verdragen en is deze palm het best bestand tegen harde wind. De palm wordt over het algemeen zo'n 1,5 - 2 meter hoog en zal al op jonge leeftijd ook in de breedte toenemen. 

De palm staat het liefst in de volle zien en kan extreme droogte goed doorstaan. Toch is het verstandig de plant regelmatig water te geven, zeker als deze in een kuip of plantenbak staat. In de zomer kan je de palm het beste 1x per week water geven en in de winter zo’n 1x per twee weken. In de winter is het aan te raden om de plant te beschermen met een vliesdoek, of om de kluit in te wikkelen met noppenfolie. 

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.