Creëer een urban jungle gevoel met deze set van 4 diervriendelijke kamerplanten!

Een set van 4 diervriendelijke kamerplanten. De planten kunnen overal in huis of op kantoor geplaatst worden voor een echte urban jungle! De set bestaat uit een bananenplant, areca palm, kattengras en waterlelie.

t.w.v. € 54,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 4 diervriendelijke kamerplanten van 25-40 cm hoog inclusief pot, t.w.v. € 54,95.
    - Bananenplant
    - Areca palm
    - Kattengras
    - Chlorophytum comosum - waterlelie

  • Creëer een echte urban jungle in huis of op kantoor.
  • De planten zijn gemakkelijk in onderhoud.
  • Diervriendelijke planten, ze zijn niet giftig.
  • Een set van 4 trendy kamerplanten!

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Mix van 4 diervriendelijke kamerplanten

Kan je geen genoeg krijgen van leuke planten en wil je meer groen in huis? Dan is deze mix iets voor jou! Planten brengen niet alleen meer sfeer in huis, maar zijn ook nog eens super gezond omdat ze de lucht zuiveren. Deze mix bestaat uit een bananenplant, een Areca palm, kattengras en een graslelie Iedere plant heeft zijn eigen karakter. Waarin de planten gezamenlijk overeenkomen; alle soorten zijn niet giftig voor dieren.

Bananenplant - Musa Oriental Dwarf
Haal de tropen in huis met je eigen bananenboom! Deze kamerbananenplant, ook wel de Musa Oriental Dwarf genoemd, komt van oorsprong uit Zuid-Oost-Azië en Australië. Het is een tropische kamerplant met prachtige grote bladeren. Deze speciale banaan-soort groeit veel minder snel dan de tuinbanaan. Gelukkig maar, want die kan zo´n 150 centimeter per jaar groeien.

Areca Lutescens
De Areca palm heeft velen namen, zoals Arekapalm, Dypsis, Goudvruchtpalm, maar voor ons het meest bekend als de Goudpalm. De palm filtert de vervuilende deeltjes uit de lucht die door de bladeren wordt ingeademd en heeft daardoor een luchtzuiverende werking. De Areca palm is één van de beste palmen om in huis te hebben, het filtert niet alleen tal van giftige stoffen uit de lucht, maar ziet er ook nog eens prachtig uit.

Cyperus - Kattengras
De naam van deze plant zegt genoeg, katten zijn gek op deze Cyperus! Zodra je deze plant in huis zet, laat je kat andere planten met rust. Ideaal voor jou en je kat! De vezels in Kattengras zijn goed voor de spijsvertering van een kat en bevatten essentiële vitamines. Als je het kattengras goed verzorgt, zal het erg snel groeien, tenzij je kat alles al heeft opgegeten. Het kattengras kan uitgroeien tot een hoogte van 50cm.

Chlorophytum comosum - waterlelie

De Chlorophytum comosum is een prachtige kamerplant die als onderhoudsvriendelijk en snelgroeiend wordt beschouwd. Door zijn snelle en dichte groei is de spinplant wereldwijd een van de meest populaire kamer- en kantoorplanten geworden. Dit plantje is volgens onderzoek van NASA erg goed in het verwijderen van giftige stoffen in de lucht. Het liefste krijgt de plant 2 keer per week water waardoor de waterlelie uit kan groeien tot een hoogte van 50cm.

Planthoogte: alle planten worden geleverd in hoogte tussen 25-40 cm (inclusief pot).