Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!
Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!
Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!
Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!
Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!
Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!

Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!

De Clematis is met haar prachtige en uitgesproken bloemenpracht de koningin onder de klimplanten. Het tovert een muur of pergola om tot een ware bloemenzee. Clematis bloeit in tal van seizoenen, de lente, zomer en herfst. 

Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!
Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!
Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!
Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!
Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!
Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!

Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!

De Clematis is met haar prachtige en uitgesproken bloemenpracht de koningin onder de klimplanten. Het tovert een muur of pergola om tot een ware bloemenzee. Clematis bloeit in tal van seizoenen, de lente, zomer en herfst. 

De Clematis is met haar prachtige en uitgesproken bloemenpracht de koningin onder de klimplanten. Het tovert een muur of pergola om tot een ware bloemenzee. Clematis bloeit in tal van seizoenen, de lente, zomer en herfst. 

De veiling

  • Set van 3 Clematis klimplanten, t.w.v. € 49,95.
    1x Clematis ‘Etoille de Violette’
    1x Clematis Nelly Moser’
    1 x Clematis ‘Montana Rubens’
  • Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • De Clematis is de koningin onder de klimplanten.
  • Iedere muur of pergola tover je om in een ware bloemenzee.
  • De Clematis klimplanten bloeien in tal van seizoenen. 
  • De winters kunnen ze doorstaan.
  • De planten worden geleverd in een op-maat-gemaakte verzendverpakking waardoor de plant in goede staat wordt afgeleverd.
  • Elke plant is voorzien van een label met uitleg over de verzorging.

Goed om te weten

  • Bij levering (afhankelijk van het soort) varieert de hoogte van 30 - 40 cm (gemeten met de pot).
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Let op: De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden: 1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Set van 3 Clematis klimplanten

De Clematis is met haar prachtige en uitgesproken bloemenpracht de koningin onder de klimplanten. Met een Clematis verandert een muur, schutting of pergola in een ware bloemenzee. In deze set ontvang je 3 verschillende Clematis soorten: Een Clematis ‘Etoille de Violette’ , een Clematis Nelly Moser’ en een Clematis ‘Montana Rubens’. Ieder heeft haar eigen unieke, maar vooral kleurrijke uitstraling.

Verzorging

De planten hebben zo’n 4 zonuren per dag nodig. Wanneer je ze op een goede plek plant en goed verzorgt, kun je na een jaar al genieten van de prachtige bloemen. Ze kunnen de winters doorstaan, maar het is toch aan te raden om de planten de eerste winter te beschermen tegen extreme vorst. De planten worden geleverd in een p9 kwekerspotje en zijn bij levering ongeveer tussen de 30 en 40 centimeter afhankelijk van het product.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.