Set van 3 kleurrijke Clematis klimplanten!

De Clematis is met haar prachtige en uitgesproken bloemenpracht de koningin onder de klimplanten. Het tovert een muur of pergola om tot een ware bloemenzee. Clematis bloeit in tal van seizoenen, de lente, zomer en herfst.

t.w.v. € 49,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 3 Clematis klimplanten, t.w.v. € 49,95.
    1x Clematis ‘Etoille de Violette’
    1x Clematis Nelly Moser’
    1 x Clematis ‘Montana Rubens’
  • Verzending mogelijk t/m week 50 in 2020 daarna mogelijk vanaf 2021 week 6 t/m week 26.

  • De Clematis is de koningin onder de klimplanten.
  • Iedere muur of pergola tover je om in een ware bloemenzee.
  • De Clematis klimplanten bloeien in tal van seizoenen.
  • De winters kunnen ze doorstaan.
  • De planten worden geleverd in een op-maat-gemaakte verzendverpakking waardoor de plant in goede staat wordt afgeleverd.
  • Elke plant is voorzien van een label met uitleg over de verzorging.

  • Bij levering (afhankelijk van het soort) varieert de hoogte van 30 - 40 cm (gemeten met de pot).
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 daarna mogelijk vanaf 2021 week 6 t/m week 26.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Set van 3 Clematis klimplanten

De Clematis is met haar prachtige en uitgesproken bloemenpracht de koningin onder de klimplanten. Met een Clematis verandert een muur, schutting of pergola in een ware bloemenzee. In deze set ontvang je 3 verschillende Clematis soorten: Een Clematis ‘Etoille de Violette’ , een Clematis Nelly Moser’ en een Clematis ‘Montana Rubens’. Ieder heeft haar eigen unieke, maar vooral kleurrijke uitstraling.

De planten hebben zo’n 4 zonuren per dag nodig. Wanneer je ze op een goede plek plant en goed verzorgt, kun je na een jaar al genieten van de prachtige bloemen. Ze kunnen de winters doorstaan, maar het is toch aan te raden om de planten de eerste winter te beschermen tegen extreme vorst. De planten worden geleverd in een p9 kwekerspotje en zijn bij levering ongeveer tussen de 30 en 40 centimeter afhankelijk van het product.