Groei je eigen citroenen met deze citroenboom hoogte ↕ 70 - 80 cm!

Haal je citroenen vers van je eigen boom met deze citroenboom. Een echte trendy mediterrane sfeermaker voor buitenshuis.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 64,99

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

De veiling

De veiling

  • Citroenboom met een leveringshoogte van 70-80 cm (incl. pot), t.w.v. € 64,99.
  • Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • De citroenboom is een trendy mediterrane sfeermaker voor buitenshuis.
  • De citroenboom wenst veel zonlicht en een niet al te vochtige grond. 
  • De kleurige gele vruchten zorgen voor een vrolijk aanzicht. 
  • Je kan de boom het best plaatsen tegen een zuidelijk gelegen muur in de zon.

Goed om te weten

  • De Citroenboom, ofwel Citrus Lemon, wordt per stuk geleverd.
  • De leveringshoogte van deze plant is 70-80 cm (incl. pot).
  • Geleverd in een kweekpot van 21 cm.
  • Latijnse naam: Citrus Lemon.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Citroenboom – Citrus Lemon

De Citroenboom, ofwel Citrus Lemon, is weer zo’n leuke citrusplant om te zien, zeker wanneer er kleurrijke gele vruchten aan hangen. De Citroenboom wenst veel zonlicht en een niet al te vochtige grond. Zorg er dus altijd voor dat het water goed weg kan lopen. Het is verstandig de Citroenboom buiten te plaatsen tegen een zuidelijk gelegen muur in de zon, enigszins beschut tegen de regen.

Hoe verzorg ik een Citroenboom

De Citroenboom, ofwel Citrus Lemon, kan in de zomer buiten worden neergezet, wel raden we aan om de plant in de winter binnen te plaatsen. De citrusboom kan namelijk geen vorst verdragen. Zorg wel dat de overgang van temperatuur niet te groot is, omdat de plant dit namelijk niet gewend is. De plant is gewend aan droge periodes afgewisseld met periodes van regen. Zorg er voor dat de grond van de plant dus niet al te vochtig is.

Bloomique

Bloomique streeft naar optimale bescherming tijdens de verzending. De speciale plantenverpakking zorgt er voor dat de plant op de juiste positie blijft. De verpakkingstechniek houdt rekening met het beschermen van de wortels, bladeren en bloemen van de plant. Zo blijven ze gezond en onbeschadigd als ze onderweg zijn met de pakketdienst naar jou!

Iedere plant is uniek. De afbeeldingen die je hier ziet zijn van de verwachte resultaten wanneer de planten volgroeid zijn. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een andere uitkomst zorgen. Ga daarom voor aankoop goed na of deze planten geschikt zijn voor jouw huis of tuin.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.