Prachtige set van 2 Alocasia Olifantsoor planten!
- De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
Wordt geleverd in een 2 liter pot.
Alocasia Macrorrhiza – Olifantsoor
Alocasia Macrorrhiza of olifantsoor is een fantastische kamerplant met enorme bladeren. De plant is ontzettend gemakkelijk in verzorging; geef hem veel water en wat kunstmest en hij groeit extreem snel. Deze vriendelijke reus kan je zowel in de tuin als binnenshuis houden, wel wordt het geadviseerd de plant in een kouder klimaat binnen in een pot te overwinteren. Lichte vorst is echter geen probleem, waardoor de plant ook prima zijn plek vindt op een balkon of terras. In tropische omstandigheden kan er een stam ontwikkelen van wel 10 centimeter in diameter en tot ongeveer 2 meter hoog! Maar wanneer hij in pot staat zal de plant niet snel boven de 2 meter uitkomen. De groene pijlvormige bladeren ontstaan vanuit het centrum van de plant en het nieuwe blad is telkens groter dan het vorige. Draai de plant elke week 180 graden! Hierdoor groeit deze mooi in de breedte, dit komt omdat de bladeren groeien naar het licht.
- Hoogte bij levering 60-70 cm gemeten vanaf onderkant pot.- Wordt geleverd in een 2 liter pot.
- 2 stuks.